Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
0 800 305 007
безкоштовна гаряча лінія
приймальна комісія
+38-067-406-53-92
+38-097-739-54-85
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
відділ обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Дні інформації

  ДНІ ІНФОРМАЦІЇ

   

  Декада інформації (12 березня 2019 року)

  Декада інформування в Університеті "Україна" (2 листопада 2016 року)

  День інформації "Комп’ютерні технології у сучасному суспільстві" (26 березня 2013 року)

  День інформації "Правова просвіта"

   

   

  25 листопада 2020 року в бібліотеці Університету «Україна» для студентів Інституту біомедичних технологій було організовано і проведено день інформації: «Фармація – наука про лікознавство».

  Захід відкрила директор бібліотеки Н. П. Колесникова та ознайомила
  з книжковою виставкою: «Нові надходження для спеціальності «Фармація»», де було представлено близько 30 новинок навчальної літератури.

  Студенти переглянули експозицію виставок: «Навчальні видання», «Праці викладачів Інституту біомедичних технологій», «Нові надходження для спеціальності 091 «Біологія»» (89 док.).

  Бібліограф бібліотеки Н. В. Новосьолова провела коментований огляд:
  «Наукова та фахова періодика». Студентам було надано інформацію про
  передплачені та власні бази даних бібліотеки і запропоновано авторизуватися
  в електронній локальній бібліотеці АБІС «УФД/Бібліотека».

  В. Ю. Руденко 

   

  Бібліотека університету – навігатор в інформаційному просторі

  12 березня 2019 року

  З 25-го лютого по 7-е березня 2019 року в бібліотеці Університету «Україна» була організована і проведена Декада інформування для навчально-виховних підрозділів нашого закладу. У низці заходів взяли участь представники інститутів економіки та менеджменту, комп’ютерних технологій, права та суспільних відносин, соціальних технологій, філології та масових комунікацій, Інженерно-технологічного інституту, факультету біомедичних технологій і Коледжу «Освіта».

  Численні виставки нових надходжень за всіма спеціальностями освітнього процесу, на яких експоновано понад 420 навчальних документів, були оформлені для студентів та науково-педагогічних працівників університету. Протягом декади бібліотеку відвідало 140 осіб, у т. ч. і студенти з інвалідністю, які довідались про бібліотечний фонд книгозбірні та її інформаційний потенціал, що розрахований на краще засвоєння навчальних програм. У ході заходів студентська й учнівська молодь ознайомилась зі структурою й оновленим контентом web-сайту бібліотеки. Бібліотечні працівники розповіли про послуги та сервіси, такі як: е-довідка, визначення шифру УДК, правка бібліографічного запису, бронювання літератури. До уваги слухачів запропоновані тренінги за передплаченими ліцензованими базами даних. На основі нових надходжень були розроблені та представлені дванадцять анотованих віртуальних виставок: «Облік і оподаткування», «Біологія», «Фармація», «Інженерія програмного забезпечення», «Право», «Соціальна робота», «Фізична терапія, ерготерапія. Спеціальна освіта», «Видавництво та поліграфія», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Філологія (українська мова та література)», «Філологія (східні мови)», «Харчові технології». Багато корисного матеріалу студенти засвоїли із бібліографічних оглядів: «Від якісного підручника – до професійної компетентності майбутніх фахівців», «Наукові та фахові періодичні видання», «Навчаємося за сучасними англомовними посібниками», «Романо-германські мови». Під час проведення заходів викладачі відзначили дієві бібліотечні прийоми, що поєднували новизну зі змістовністю та наочністю. Цьому сприяли злагоджена та професійна робота директора бібліотеки Н. Колесникової, заступника директора Л. Колійчук, головного фахівця А. Каушана, провідного бібліотекаря Л. Комаренко.

  Таким чином, спільнота університету отримала багато корисних відомостей, які сприятимуть глибшому засвоєнню наукових знань і розвитку навичок самостійної роботи як із традиційними, так і з електронними ресурсами бібліотеки.