Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
0 800 305 007
безкоштовна гаряча лінія
приймальна комісія
+38-067-406-53-92
+38-097-739-54-85
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
відділ обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Бібліоклуб

  Бібліоклуб "Світоч"

   

  Восени 2012 року розкрив свої двері бібліоклуб “Світоч”, створений з метою формування культурного світогляду учасників клубу, спрямування їх у творчо-пошукове русло через орієнтацію в цінностях сучасного світу.

  Своїм завданням клуб вважає:

  -  вільно орієнтуватись у процесах розвитку української культури;

  -  збагачувати власну духовну культуру;

  -  виховувати художні та естетичні смаки до культурних цінностей;

  -  розрізняти світобачення і світорозуміння кожної культурно-історичної епохи;

  -  сприяти розвитку індивідуальних здібностей.

  За цей час відбулось три засідання клубу, які проводились як у читальному залі, так і за його межами. Стало доброю традицією відвідувати музеї Києва. 26 вересня 2012 року учасники клубу побували у Національному художньому музеї України і ознайомились із виставкою “Нормандія у живописі”.

  Запам’ятався перегляд виставки “Європейський вимір” – Сто картин старих європейських майстрів із державних колекцій України, яка експонувалась у музеї Варвари та Богдана Ханенків.

  Друзів та колег зібрало останнє засідання клубу, яке відбулось 29 березня 2013 року в археологічному музеї, де учасники екскурсії збагатили свої знання про культуру стародавньої України, зокрема зацікавили побут стародавніх скіфів, культура Трипілля та Ольвії.

  Наступне засідання клубу планується у травні, у День музеїв. Воно буде присвячено історії мініатюрної книги.

  Запрошуємо до участі у роботі клубу всіх, кому не байдужі історія, культура і сьогодення України.

  Засідання можуть бути особливо корисними студентам кафедри менеджменту туризму і кафедри документознавства.

   

  Заст. директора бібліотеки

  Н.В. Панасюк


  Університет «Україна» святкує 205-річчя Тараса Шевченка

  13 березня 2019 р. в Університеті «Україна» відбувся літературний конкурс читців поезій, присвячений вшануванню 205-річниці від дня народження
  Т. Г. Шевченка.

  У святковому дійстві брали участь викладачі та студенти університету. Організаторами літературного свята були кафедра української мови та літератури, іноземної філології та перекладу Інституту філології та масових комунікацій і студентське самоврядування. У святковому вбранні, виразно і з глибоким почуттям читали 37 декламаторів великого Кобзаря. У номінації «Вірші Т. Г. Шевченка» перше місце вибороли Анастасія Афанасьєва («Хустина»), Ірина Карвацька («Нащо мені чорні брови»), учнівська молодь Коледжу «Освіта». Від бібліоклубу «Світоч» вірші читали студентки з інвалідністю Олена Голик («Село») і Вероніка Антонюк (вірш Лесі Українки
  «На роковини Шевченка») зі спеціальностей «Технологія харчування» та «Українська мова та література».

  До заходу долучилась і бібліотека Університету «Україна»: директор бібліотеки Н. П. Колесникова була запрошена у журі конкурсу. Співробітники книгозбірні оформили книжково-ілюстративну виставку: «З літопису Кобзаревої долі». Із бібліографічним оглядом на тему: «Ну що б здавалося слова…» виступила провідний бібліотекар Л. О. Комаренко, яка представила книжки геніального майстра пензля і пера, торкнулась сторінок біографії Т.Г. Шевченка.

  До уваги учасників було експоновано 14 витоків літератури, серед яких альбом репродукцій картин Т. Г. Шевченка, СD-диск із хоровим виконанням поетичних творів митця. Окрасою виставки були: перший «Кобзарь»,1840 р. (факсиміле) та ювілейне видання «Кобзарь» до 200-річчя від дня народження поета, куди увійшли всі нецензуровані твори Т. Шевченка. Особливі почуття викликала книжка вибраних творів «Кобзар», де найповніше виражена любов поета до України і до волелюбного українського народу. Збірку адресовано українським воїнам, які відстоюють незалежну Україну. Це видання було надруковано у видавничо-друкарському комплексі Університету «Україна». Матеріали виставки викликали щире зацікавлення молоді, що підходили, передивлялись книжки, художній альбом та фотографувались із цінними виданнями поета.

  Людмила Комаренко


  Бібліоклуб «Світоч» у конкурсі поезії (15 березня 2018 року)

  Григорій Сковорода – духовний орієнтир для сучасності (29 листопада 2017 року)

  Канівський круїз. Памятні подорожі студентів Університету «Україна» (1 липня 2017 року)

  Подорож до Київської фортеці (16 червня 2017 року)

  Незабутні враження (14 червня 2017 року)

  Київський Афон (12 червня 2017 року)

  “Білгород – княже місто” (6 червня 2017 року)

  "Мій поклик: праця, щастя і свобода" (І. Франко, «Декадент») (2016)

  Учасники бібліоклубу «Світоч» відвідали Національний музей літератури України. У рамках програми бібліотечного клубу відбулося виїзне засідання, тематика якого «Іван Франко – ідея державності».

  Бібліоклуб відвідав Переяслав-Хмельницький (2013)

  "Книга завжди з тобою" (1 липня 2013 року)