Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Літературно-художня вітальня

 "Барви життя"

25 травня 2021 р. бібліотека базової структури Університету «Україна» разом із кафедрою дизайну, Центром художньої творчості й Науково-освітнім центром патріотичного виховання молоді організувала і провела для студентів І курсу Інженерно-технологічного інституту (спеціальність «Дизайн») спільний літературно-мистецький захід «Серед степу широкого, на Вкраїні милій», присвячений 160-тим роковинам перепоховання праху Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі 22.05.1861 р.

Скачати: Репортаж із заходу


 

22 квітня Бібліотека базової структури Університету «Україна» провела (на платформі Zoom у режимі відеоконференції) літературно-музичний захід «Хай буде все небачене побачено», присвячений життю і творчості славетної української письменниці Ліни Костенко – номінантки на Нобелівську премію з літератури 2022 року.

Скачати: Репортаж із заходу


 

11 березня 2021 року в Університеті «Україна» відбулися Шевченківські читання, присвячені 207-й річниці від дня народження Тараса Шевченка – Великого Кобзаря. Організатором свята був Центр формування контингенту студентів-іноземців.

Скачати: Шевченківські читання


 

5 березня 2021 року бібліотека Університету «Україна» прийняла участь у заході кафедри Української мови і літератури, іноземних мов та перекладу Інституту філології та масових комунікацій з нагоди дня пам’яті Т. Г. Шевченка, що мала назву Літературна студія «Нове осмислення Тараса Шевченка».

Скачати: Нове осмислення Тараса Шевченка


 

4 березня 2021 року для студентів І – ІІ курсів Університету «Україна» й Фахового коледжу «Освіта» бібліотека провела літературно-мистецьке свято «І сонцем сяє слово Лесі», присвячене 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

Скачати: І сонцем сяє слово Лесі


 

17 лютого 2021 року Бібліотека базової структури Університету «Україна» для студентів Фахового коледжу «Освіта» організувала і провела з нагоди 130-річчя від дня народження Павла Тичини літературно-музичний вечір: «Добридень тобі, Україно моя!».

Скачати: Павло Тичина – Моцарт української поезії


 

Пропонуємо Вам презентацію  Василя Руденко, завідувача культурно -просвітницького відділу бібліотеки 

Присвячується до 90-річчя Ліни Костенко: "Твоїх очей магічна ніжність"


 

Пропонуємо Вам презентацію Руденко В. Ю.
Редактор – Колесникова Н. П.
Дизайнер – Каушан А. О.

Золоті ключі Покрови


 

Пропонуємо Вам презентацію Максима Рильського.

Літературно-наукова презентація до 125-річчя від дня народження Максима Рильського

З повагою, головний бібліотекар Каушан А.О.


Вітаємо всіх студентів і викладачів зі святом Великодня. Бажаємо здоров’я і благополуччя, пропонуємо Вам переглянути презентацію: «Великдень – джерело віри та надії»

Великдень – джерело віри та надії

 З повагою, колектив бібліотеки 


 

Бібліотека Університету "Україна" пропонує академічній спільноті переглянути відеокліп «Життя іде і все без коректур» який оновлено працівниками бібліотеки до 90-річчя від дня народження Ліни Костенко. За дієву допомогу у створенні відеокліпу висловлюємо щиру подяку відео-інженеру Центру технічного забезпечення навчального процесу – Брельгіну Петру Петровичу.

З повагою, колектив бібліотеки