XVI фестиваль творчості студентів з інвалідністю «Сяйво надій»
XVI фестиваль творчості студентів з інвалідністю «Сяйво надій» відшумів дуже тепло та яскраво!
Під час підрахунків балів та визначення переможців членами журі, зал запрошував учасників один за одним на сцену (виступити «на біс»)!
У фестивалі цього року взяли участь учасники з 12 Територіально відокремлених підрозділів!
У фіналі фестивалю були відзначені активні учасники та переможці різних номінацій:
Перемогу у номінації Пісенний вернісаж (вокал)
- здобула Федюк Марія (м.Київ) з японською піснею (І місце)
- Гжібінський Володимир (м.Хмельницький) здобув ІІ місце
- Кияшко Кирило (м.Київ) – ІІІ місце
Перемогу у номінації Танцювальні ритми (конкурс танцювальних номерів)
- здобула В’юнова Валерія з турецьким східним танцем – І місце
- Алексійчук Лілія (м.Київ) здобула ІІ місце
Перемогу у номінації Жестова пісня (виконання жестової пісні)
- здобула Ольшевська Юлія (м.Київ) – І місце
- Близнюк Анастасія (м.Вінниця) – ІІ місце
Перемогу у номінації Виконавче мистецтво (декларування віршів та прози)
- здобув Гжібінський Володимир (м.Хмельницький) – І місце
Перемогу у номінації Декоративно-прикладне мистецтво (вироби власними руками: іграшки, плетіння, вишивки та інше)
- здобув Латюк Владислав (м.Київ) – І місце
Перемогу у номінації Музичне мистецтво (гра на музичному інструменті)
- здобув Гжібінський Володимир (м.Хмельницький) – І місце
Перемогу у номінації Авторська пісня (виконання власної пісні)
- здобув Майстренко В’ячеслав Віталійович (м.Вінниця) - І місце
Перемогу у номінації Авторський вірш
- здобув Андрій Шадюк (м.Київ) – І місце
Перемогу у номінації Літературне мистецтво (конкурс власних літературних творів будь-якого жанру)
- здобула Савченко Світлана (м.Васильків) з Ессе «Без минулого немає майбутнього» - І місце
Перемогу у номінації Фотографічне мистецтво (представлення власних фоторобіт)
- здобула Пташник Катерина (м.Хмельницький) - І місце
Перемогу у номінації Художнє мистецтво (представлення власних малюків, нарисів та інших художніх витворів)
- здобула
Перемогу у номінації Спортсмен року (оцінюються спортивні досягнення за останній рік)
- здобув Казік Олександр (м.Вінниця), який привіз з Паралімпійських ігор 2 срібні медалі за індивідуальну і командну гонку переслідування – І місце
Перемогу у номінації Науковець року (оцінюються наукові досягнення за останній рік)
- здобула Осмолян Валерія (м.Хмельницький) – І місце
- здобула Шаблюк Анастасія (м.Рівне) ІІ місце
Перемогу у номінації Приз глядацьких симпатій здобула Жарова Лідія (м.Київ) з віршем «Крила» (Ліна Костенко)
Спец-приз профспілки отримали Алексійчук Лілія та Близнюк Анастасія
Гран-прі Фестивалю отримав Гжібінський Володимир, який супер-яскраво виступив одразу у чотирьох номінаціях з фразою «Вас вітає Хмельниччина»!
Вітаємо переможців, до зустрічі на нових фестивалях з новими номерами та здобутками!
до списку новин