Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
+38-067-242-71-34
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.ua

Книговидавнича діяльність

    Книговидавнича діяльність

    2019

    Вітаємо наших науковців! (Хмельницький інститут соціальних технологій, 16 травня 2019 року)

    Від Хмельницького інституту соціальних технологій Університету „Україна” перемогу в конкурсі (І місце) за номінацією „Монографія” здобув авторський колектив інституту (Чайковський М.Є., Деркач М.В., Добровіцька О.О., Кравчук Л.С., Лучко Ю.І., Польовик О.В.) із колективною монографією „Теоретико-методологічні засади впровадження інклюзії в закладах освіти”.

     

    2018 

    Видання Жіночого товариства ім. Ольги Басараб та Олени Теліги (30 січня 2018 року)

     

    2017

    Книга талановитої подільської письменниці – улюбленого автора читачів Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка Оксани Радушинської "Метелики у крижаних панцирах" стала книгою 30-го тижня міжнародного ресурсу «Book of the week».

    Повість подільської волонтерки включили в освітню програму для 5-9 класів (14 червня 2017 року)

    Визначено цьогорічних лауреатів обласної премії імені Дмитра Прилюка (5 травня 2017 року)

    Вагомі наукові здобутки (Білоцерківський інститут економіки та управління, 27 лютого 2017 року)

    У 2016 році вийшли у світ монографія та енциклопедія "Фінансова думка України" за співавторством Петра Івановича Юхименка, директора Білоцерківського інституту економіки та управління, видані Німецькою академією наук в Інституті економіки та світової політики.

    Вручення обласної літературно-краєзнавчої премії імені Василя Баженова (Хмельницький інститут соціальних технологій, 23 лютого 2017 року) 

    Оксана Радушинська, випускниця Університету "Україна", - лауреат Хмельницької обласної літературно-краєзнавчої премії імені Василя Баженова (Хмельницький інститут соціальних технологій, 16 лютого 2017 року)

     

     

    2016

    Книжкова весна на Хмельниччині (25 квітня 2016 року)

    В рамках форуму відбулося підведення підсумків загальнообласного дослідження «Краща книга Хмельниччини» та урочиста церемонія вручення дипломів. У номінації «Художній твір» одним із переможців стала магістранка Університету "Україна" Оксана Радушинська за літературно-художнє видання «Метелики в крижаних панцирах».

     

    Оповідання ‪випускника ‪Університету «Україна» ‪Геннадія ГОРОВОГО "Шкільна брама" (шрифтом Брайля) увійшло до Проекту переліку книжкових видань, передбачених до випуску за програмою "Українська книга" на 2016 рік. Сам проект переліку можна переглянути за посиланням: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2016/02/01/153655.html

     

    2014

    Університет "Україна" пишається коронованими талантами

    5 червня 2014 року в Києві, у Будинку офіцерів, відбулася церемонія нагородження переможців Міжнародного конкурсу романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова». Були названі переможці та призери, а також володарі спеціальних відзнак у таких номінаціях – романи, п’єси, кіносценарії, пісенна лірика, а також  твори для дітей.

    Університет «Україна» пишається тим, що серед переможців та призерів – викладачі університету та його випускники!

    Щиро вітаємо Тетяну БЕЛІМОВУ із Першою премією в номінації «Романи» (роман «Вільний світ»); Оксану РАДУШИНСЬКУ з Дипломом у номінації «Романи» (роман «Коли сонце було стозрячим. Амулет волхва») та Богдана МЕЛЬНИЧУКА зі Спеціальною відзнакою за кращий твір на військову тематику (пісенна лірика «Батько-отаман»)!

     

    Топ-5 відкриттів літературного конкурсу "Коронація слова"

    У Києві 14 разів пройшла церемонія нагородження переможців щорічного літературного конкурсу «Коронація слова». Красиво і урочисто – з квітами, музикою і сльозами радості лауреатів. «АіФ» виділив п'ятірку найцікавіших відкриттів цього року. Серед них двоє представників колективу Університету «Україна».

     

    1 місце. Роман «Вільний світ» Тетяни Белімової, удостоєний гран-прі конкурсу – перше місце в найпрестижнішій номінації «За кращий роман» із премією в 20 тис грн.

    Члени жюрі конкурсу відмітили, що доки не дізналися справжнє ім'я автора, були впевнені, що творець роману – чоловік. Логічно, небагатослівно і без зайвих сантиментів. Це життєві історії двох українців, один із яких під час другої світової війни потрапив до концтабору, другий – став остарбайтером. «Я описала реальні біографії моїх родичів, – розповіла автор. – Брата моєї бабусі і дідуся чоловіка. Подібне пережили багато наших співвітчизників. Писала два місяці, хоч в цей час ніхто не звільняв мене ні від роботи, ні від обов'язків мами, адже в нашій сім'ї росте троє дітей».

    Тетяні 38 років, вона - киянка, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови і літератури інституту філології і масових комунікацій Університету «Україна». Минулого року її роман «Київ.ua» зайняв на цьому конкурсі друге місце. Пише легко і швидко. Але не спокушає себе надією на те, що літературна праця колись зможе прогодувати. Зате упевнена, що творчість завжди буде віддушиною, способом самовираження. Інакше життя втратить фарби.

     

    3 місце. Роман «Коли сонце було стозрячим. Амулет волхва» Оксани Радушинської, удостоєний диплому конкурсу.

    Твір про наших предків, що жили в дохристиянські часи. У ньому переплетені любов, народні обряди і боротьба добра зі злом. «Писала років десять, – призналася автор. – Не тому, що важко давалася тема, а просто з часом мінялася я сама і хотілося якось змінити текст. Загалом, вийшло, що роман жив паралельно зі мною».

    Оксані 34 роки, вона журналіст, живе в м. Старокостянтинів Хмельницької області. Вона виношує плани написання ще одного роману і сподівається, що з часом в Україні письменники зможуть гідно заробляти за свою творчу працю.

     

    2009

    Оксана Радушинська, студентка Хмельницького інституту соціальних технологій, отримала грант Президента України на підтримку обдарованої молоді для реалізації проекту всеукраїнського рівня «Компакт-диск для дошкільнят «Намисто українських свят. Народні та сучасні свята: традиції, значення, обрядовість», який вона втілюватиме спільно зі Старокостянтинівським районним радіомовленням 

     

    Оксана Радушинська, студентка Хмельницького інституту соціальних технологій, отримала ІІІ премію за повість «Любавонька і чарівний амулет волхвів» на ІІ Всеукраїнському конкурсі творів для дітей молодшого, середнього та старшого шкільного віку «Золотий лелека» у номінації «Старший шкільний вік» 

     

    Оксана Радушинська, студентка Хмельницького інституту соціальних технологій, стала переможцем і завоювала ІІ місце у Всеукраїнському літературному конкурсі "Православна моя Україно!" в номінації "Поезія"

     

    2007

    Монографія В. М. Бебика, проректора з інформаційно-аналітичної роботи Університету "Україна" «Інформаційно-комунікаційний менеджмент у глобальному суспільстві: психологія, технології, техніка паблік рілейшнз» – краща економічна книга – 2007

     

    Оксана Радушинська, студентка Хмельницького інституту соціальних технологій, - дипломантка міського конкурсу на кращий поетичний твір про місто Хмельницький «У віршах і піснях славімо наше місто» - 2007 р.

     

    2006

    Оксана Радушинська і Юрій Феодосійович Яряшик – претенденти на отримання престижної премії імені Лесі Українки – 2006

     

    Оксана Радушинська, студентка Хмельницького інституту соціальних технологій, - лауреатка ІІІ премії міського конкурсу на кращий поетичний твір про місто Хмельницький «Хмельницька щедра осінь» 

     

    2004

    Оксана Радушинська, студентка Хмельницького інституту соціальних технологій, - переможниця літературного конкурсу «Рукомесло-2004». І-ше місце в  номінації ПОЕЗІЯ: «То шлях правдивий. Ти – його предтеча».

     

    Оксана Радушинська, студентка Хмельницького інституту соціальних технологій, - дипломантка Міжнародного конкурсу кращих творів молодих українських літераторів «Гранослов» (2004 р.). 

     

    Цимбалюк Іван Миколайович – проректор зі стратегічного розвитку Рівненського інституту Університету "Україна", завідувач кафедри соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, професор – переможець обласного конкурсу "Наукова плеяда" (м. Рівне).

     

    2003

    Цимбалюк Іван Миколайович – проректор зі стратегічного розвитку Рівненського інституту Університету "Україна", завідувач кафедри соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, професор – переможець Всеукраїнського конкурсу на кращий навчальний посібник для вищої школи, проведеного видавництвом "Шкільний світ" (м. Київ).

     

    2001

    Двірник Володимир Миколайович, викладач кафедри менеджменту Дніпропетровської філії Університету «Україна», кандидат економічних наук, доцент, автор 102 наукових робіт, на ІІІ обласному міжвузівському конкурсі на кращі наукові, навчально-методичні та художньо-публіцистичні видання посів ІІІ-є місце за книгу «Теорія статистики» (Дніпропетровськ, 2001).