Конкурс із соціальних комунікацій

КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ ІЗ СОЦІАЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ

Призи переможцям! (3 грудня 2018 року)

Переможці IV конкурсу студентських творчих робіт із соціальних комунікацій "Сузір'я муз"

Збірка творчих робіт переможців, призерів та учасників ІV Конкурсу студентських творчих робіт із соціальних комунікацій "Сузір'я муз"

Наказ №41 від 20.03.2018 року "Про проведення IV конкурсу студентських творчих робіт із соціальних комунікацій"

2016Мрієш стати зіркою You Tube?..
Хочеш мати знижку в оплаті за навчання?..
ВІЗЬМИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ КРЕАТИВНОЇ РЕКЛАМИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА»!

«ЧОМУ МЕНІ КЛАСНО НАВЧАТИСЯ В УНІВЕРСИТЕТІ «УКРАЇНА»!

Докладно про конкурс …

2013

Збірка творчих робіт переможців, призерів та учасників ІІІ Конкурсу студентських творчих робіт із соціальних комунікацій

Конкурсні фотороботи студентів Горлівського регіонального інституту Університету «Україна» КОРСУН Ольги, БАРАНОВОЇ Оксани, НОВГОРОДСЬКОГО Данила, КОБИ Івана, ВОРОНИ Вікторії. Теми: «Друзі природи», «Підкорювачі водної стихії», «Життя у русі», «Університет жахів» (HALLOWEEN), «Дарунок мамі власними руками».

Керівник проекту: Оксана РУДЬ-МЕДВЕДЄВА

Конкурсні фотороботи студенток Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна» ОЛЬШАНСЬКОЇ Марини і ЯРЕМЕНКО Наталії «Місто студентського життя».

Мультимедійна робота на тему «ТАКИМИ СТУДЕНТАМИ ПИШАЄТЬСЯ НАШ ЛУЦЬКИЙ ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА» САВЧУК Вікторії, студентки 4 курсу Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна», напрям підготовки «Здоров'я людини»

Відеоробота на тему «Університет «Україна» в моїй долі» студентів Житомирського економіко-гуманітарного інституту Університету «Україна» КАПЛУН Наталії (автор вірша «Моя доля в «Україні»), студентки 4 курсу спеціальності «Соціальна робота», та ЧУНІНА Максима (музичний супровід), студента 2 курсу спеціальності «Соціальна робота»

Мультимедійна робота на тему «УНІВЕРСИТЕТ «УКРАЇНА» В МОЇЙ ДОЛІ» Миколи РУДЕНКА, студента 1 курсу Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету «Україна», спеціальність «Соціальна робота»

Буктрейлери, які були подані на конкурс, можна переглянути тут.

Ми – нащадки великого народу, і нам творити його майбутнє

Підсумки ІІІ конкурсу студентських творчих робіт із соціальних комунікацій з нагоди Дня заснування Університету "Україна"

Наказ Про проведення та відзначення 15-річчя з Дня заснування Університету "Україна"

Додаток до наказу №148 від 08.10.2013 р. Положення про ІІІ конкурс студентських творчих робіт із соціальних комунікацій до 15-річчя заснування Університету "Україна"

2012

Підсумки ІІ конкурсу студентських творчих робіт із соціальних комунікацій з нагоди Дня заснування Університету "Україна"

Кращі роботи з фотоконкурcу в рамках ІІ конкурсу студентських творчих робіт із соціальних комунікацій

2011

Підсумки І конкурсу студентських творчих робіт із соціальних комунікацій з нагоди Дня заснування Університету "Україна"

Збірка творчих робіт студентів-переможців І конкурсу студентських творчих робіт із соціальних комунікацій з нагоди Дня заснування Університету "Україна" "Університет "Україна" в моїй долі"

Результати ІV Конкурсу студентських творчих робіт із соціальних комунікацій
Новини освіти
Переможці ІV Конкурсу студентських творчих робіт із соціальних комунікацій!