Освіта з дизайну

Зустріч з доктором Робертом Гіксом

15 жовтня о 13.00 в Університеті "Україна" відбудеться зустріч з неймовірною людиною, доктором Робертом Гіксом, який зараз є капеланом ВПС США у відставці з 32 роками вислуги.
Запрошуються студенти та викладачі Університету "Україна", в першу чергу спеціальностей:
- психологія;
- правознавство;
- соціальна робота;
- та всі бажаючі.
Роберт М.Гікс - викладач історії і етики університету Белхевен у Орландо. Його останнім призначенням була одна з керівних посад штабу Нацгвардії штату Алабама, де він керував військовослужбовцями та представниками ВПС у кількості понад 15 тис. осіб. Працював також інструктором Війсьово-повітряного коледжу ВПС США та Інституту капеланського служіння (Максвел, штат Алабама). Як офіцер запасу, він має звання полковника, який прослужив у Нагвардії ВПС протягом 30 років.Є профсеором семінарії Бетель у Філадлеьфії, Далласької теолоічної семінарії та Міжнародного коледжу на Гаваях.
У 1987 р.став співзановником організації "Life Counsеling Services" - професійного центру психологічного консультування у передмісті Філадельфії. Як національно відомий спікер, він вистпав на конференціях "National Promisekeeper" і запроваджував багатопланові роботи з проведення семінарів для військовослужбовців, правоохоронців, організаій з надзвичайних ситуацій та груп ветеранів.
Як автор 10 книжок (1 з яких написав разом з дружиною), він дав понад 350 радіо- та телевізійних інтерв'ю.
Доктор Гікс має ступінь з пихології, теології та національної безпеки. Він також вивчв релігієзнавство в університеті Вілланова та європейську історію в коледжі Роллінз. Він навчався в Ізраїлі та виклдав у якості запрошеного професора у закордонних коледжах та університетах (у Болівії, Австралії, Фіджі, Канаді, Україні, Ізраїлі, Румунії, Кенії).
Пройшов спеціальну програму військового коледжу ВПС, школу академічних інструкторів, курси управління стресом критичного випадку та старшого капелана. Є відомим фахівцем з питань травматичного стресу та релгійного екстремізму. У 1986 р.він був номінований на звання капелан року Американського легіону та отримав нагороду з рук президента Рональда Рейгана. Також нагороджений відзнаками "Хто є хто на сході", "Хто є хто в американському регіоні", "Хто є хто в американській освіті".

до списку оголошень