ЛУЦЬКИЙ ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ

УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА»

м. Луцьк, вул. Г. Гонгадзе, 5.

Прес-секретар: Бундак Олена Анатоліївна                                             8(050)238-41-11

ПРЕС-АНОНС

26-27 травня 2018 року у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» пройде IV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу». Заплановано участь науковців – представників таких країн, як Україна, Польща, Білорусія, Португалія та Литва.

Захід організовується Луцьким інститутом розвитку людини Університету «Україна» Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» за участі та підтримки Брестського державного університету ім. О.С. Пушкіна, Вищої школи економіки та інновацій у місті Люблін (Республіка Польща), Волинського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти й Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації.

Запланована робота семи секцій, під час яких будуть розглядатися історичні, філософські та організаційно-методичні питання розвитку науки та освіти в умовах європейської інтеграції, проблеми розвитку сучасних комп’ютерних технологій, бібліотечної та архівної справи, актуальні питання сучасних технологій фізичної реабілітації, соціальних технологій та психолого-консультативної діяльності, туристично-рекреаційна робота в освітньому процесі, економічні та правові питання євроінтеграції.

Учасників конференції вітатимуть: директор Луцького інституту розвитку людини університету «Україна» С.С. Савич, представники органів влади та місцевого самоврядування.

Почесними гостями будуть провідні фахівці різних галузей знань, науковці. На пленарному засіданні пролунають виступи вчених Інституту литовської мови А. Грітенєне, Й. Урбанавічене (Литовська Республіка), фольклориста, почесного краєзнавця України О. Кондратович, професора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Н. Земзюліної, професора вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» І. Петренко, професора Кременецької гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка О. Дем’янчука та ін.

За результатами конференції планується випуск збірника матеріалів IV Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу».

до списку оголошень