Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
univ.ukraine@gmail.com
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Новини науки

  Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми виховання і навчання людей в інтегрованому освітньому середовищі"

  Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих вчених "Молодь: освіта, наука, духовність"

  Інші наукові заходи  IV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу»
  «Молодь: освіта, наука, духовність»
  Наукові заходи
  ХV Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих вчених
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та науковців «Соціально-економічний потенціал України та країн Європи: правове регулювання, проблеми і тенденції розвитку» (17 травня 2018 року, м. Київ)
  Науковий журнал Університету «Україна» індексований у Web of Science
  Наукові заходи
  Науковий журнал Університету «Україна» та його багаторічного партнера Шяуляйського університету (Литва) «Social Welfare: Interdisciplinary Approach» («Соціальне благополуччя: міждисциплінарний підхід») є науковим журналом, включеним у наукометричну базу Web of Science. Журнал охоплює широкий спектр наукових проблем, пов’язаних із соціальним добробутом та ефективною соціалізацією. Науковці, аспіранти, докторанти і ті, хто планує отримати вчене звання доцента або професора з соціальної роботи, соціальної педагогіки, психології, інклюзивної освіти, мають можливість виконати умову публікуватися у виданні, індексованому у Web of Science, в Україні.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Вчеукраїнська науково-практична конференція "Навчання і виховання в інклюзивному освітньому просторі: теорія та практика"
  Наукові заходи
  Інформаційне повідомлення
  Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій


  Конференція у Хортицькій національній академії
  Наукові заходи
  17 травня 2018 року студенти та викладачі Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету «Україна» завітали до Хортицької національної академії на Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Соціальна та життєва практика в структурі професійної підготовки: теорія і практика».
  Підрозділ: Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій
  Фестиваль “Дошлюбна підготовка молоді у сучасних форматах освіти”
  Наукові заходи
  15 травня 2018 року директор Рівненського інституту Університету «Україна», кандидат економічних наук, професор, академік Академії економічних наук Ладюк Ольга Дмитрівна презентувала інститут на І освітньому соціально-медичному фестивалі до Міжнародного дня сім’ї «Дошлюбна підготовка молоді у сучасних форматах освіти». Колектив закладу виступив співорганізатором фестивалю.
  Підрозділ: Рівненський інститут
  Пленарне засідання Міжнародної науково-практичної конференції
  Наукові заходи
  17 травня в Університеті "Україна" відбулась Міжнародна науково-практична конференція на тему "Соціально-економічний потенціал України та країн Європи: правове регулювання проблеми і тенденції розвитку".
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  ІІ Освітній форум з міжнародною участю «МОЛОДЬ ЯК РЕСУРС МОДЕРНІЗАЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ ДЕРЖАВИ»
  Наукові заходи
  15-16 травня 2018 року у Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини Університету «Україна» розпочав свою роботу ІІ Освітній форум з міжнародною участю «МОЛОДЬ ЯК РЕСУРС МОДЕРНІЗАЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ ДЕРЖАВИ» за сприяння Фонду імені Фрідріха Еберта.
  Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини
  Засідання круглого столу «Забезпечення сталого розвитку економіки України: аспекти інтеграції освіти, науки та підприємництва»
  Наукові заходи
  16 травня 2018 року в рамках Освітнього форму «Молодь як ресурс модернізаційної стратегії держави» відбулося засідання круглого столу «Забезпечення сталого розвитку економіки України: аспекти інтеграції освіти, науки та підприємництва», метою якого була консолідація зусиль влади, бізнесу, підприємництва, ЗМІ, освіти та науки в питаннях підготовки висококваліфікованих,конкурентоспроможних кадрів для області.
  Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини