Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Новини науки

  Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми виховання і навчання людей в інтегрованому освітньому середовищі"

  Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих вчених "Молодь: освіта, наука, духовність"

  Інші наукові заходи  Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та науковців «Соціально-економічний потенціал України та країн Європи: правове регулювання, проблеми і тенденції розвитку» (17 травня 2018 року, м. Київ)
  Наукові заходи
  Мета конференції – інтеграція зусиль науковців, освітян, представників громадських організацій та усіх зацікавлених осіб щодо обговорення та розв’язання кола проблем, які виникають на шляху впровадження та розвитку в Україні інклюзивного освітнього середовища. До участі в конференції запрошуються науково-педагогічні працівники вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів, аспіранти та здобувачі, студенти, представники громадських організацій, органів державного управління та усі зацікавлені особи.
  Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
  Науковий журнал Університету «Україна» індексований у Web of Science
  Наукові заходи
  Науковий журнал Університету «Україна» та його багаторічного партнера Шяуляйського університету (Литва) «Social Welfare: Interdisciplinary Approach» («Соціальне благополуччя: міждисциплінарний підхід») є науковим журналом, включеним у наукометричну базу Web of Science. Журнал охоплює широкий спектр наукових проблем, пов’язаних із соціальним добробутом та ефективною соціалізацією. Науковці, аспіранти, докторанти і ті, хто планує отримати вчене звання доцента або професора з соціальної роботи, соціальної педагогіки, психології, інклюзивної освіти, мають можливість виконати умову публікуватися у виданні, індексованому у Web of Science, в Україні.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Запрошуємо Вас до участі у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «ЛЮДИНА І СУСПІЛЬСТВО: ЕКОНОМІЧНИЙ ТА СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ РОЗВИТОК»
  Наукові заходи
  Конференція відбудеться 19 квітня 2018року о 1000 на базі Рівненського інституту Університету «Україна» (м. Рівне, вул. Котляревського, 1). До участі у конференції запрошуємо науковців, аспірантів, здобувачів, магістрантів, практиків.
  Підрозділ: Рівненський інститут
  ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих вчених "Сучасне українське студентство: проблеми та ціннісні орієнтації"
  Наукові заходи
  Запрошуємо взяти участь у ХІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів і молодих вчених Конференція відбудиться 14 березня 2018 р.
  Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій


  Студентська конференція відбулась
  Наукові заходи
  Резолюція ХІ Всеукраїнської наукової конференції студентів та молодих вчених „Сучасне українське студентство: проблеми та ціннісні орієнтації”, яка відбулась 14 березня 2018 року у нашому інституті.
  Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
  Регіональна науково-практична конференція «Тенденції та пріоритети забезпечення ефективного розвитку суб’єктів господарювання в умовах ринкових відносин»
  Наукові заходи
  28 березня 2018 року в Полтавському інституті економіки і права Університету «Україна» відбулася регіональна науково-практична конференція «Тенденції та пріоритети забезпечення ефективного розвитку суб’єктів господарювання в умовах ринкових відносин».
  Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
  ІV Всеукраїнська науково-практична конференція "Захист прав і свобод громадян у світлі вимог конституції України"
  Наукові заходи
  Розпочала свою роботу IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Захист прав і свобод громадян у світлі вимог Конституції України».
  Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
  Науково-практичний семінар на тему: "Організація управління навчальними закладами в умовах реформування освітньої системи"
  Наукові заходи
  23 березня Інститут економіки та менеджменту Університету "Україна" провів науково-практичний семінар на тему: "Організація управління навчальними закладами в умовах реформування освітньої системи". В семінарі взяли участь 20 директорів загальноосвітніх навчальних закладів Фастівського району, представники Фастівського та Святошинського управлінь освіти, директор столичної гімназії "Грейс", президент БФ "АІК", Заступник голови ради підприємців при КМУ, Президент Української асоціації якості та інші поважні гості та учасники заходу.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  ІІІ Науково-практична конференція «Медико-біологічні проблеми фізичного виховання різних груп населення, ерготерапії, інклюзивної та спеціальної освіти»
  Наукові заходи
  31 січня 2018 року в Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулась ІІІ науково-практична конференція «Медико-біологічні проблеми фізичного виховання різних груп населення, ерготерапії, інклюзивної та спеціальної освіти».
  Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини