Засідання ІІ круглого столу «Забезпечення сталого розвитку економіки…»

11 квітня 2019 року в рамках ІІІ Освітнього форму «Молодь як ресурс модернізаційної стратегії держави» відбулося засідання круглого столу «Забезпечення сталого розвитку економіки України: аспекти інтеграції освіти, науки та підприємництва», метою якого є консолідація зусиль влади, бізнесу, підприємництва, ЗМІ, освіти та науки в питаннях підготовки висококваліфікованих, конкурентоспроможних кадрів для області.

У засіданні круглого столу взяли участь запрошені гості: Жильников Володимир Федорович, заступник начальника філії "Октябрьск" державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (Адміністрація спеціалізованого морського порту "Октябрьск", Барна Федір Петрович, генеральний директор Миколаївського міжнародного аеропорту, Іщенко Вадим Павлович, директор департаменту фінансів Миколаївської обласної державної адміністрації, Мельник Адам Мефодійович, директор ФГ «ВЛАДАМ», Рябова Наталя Андріївна, директор Заводського районного центру зайнятості м. Миколаєва, Скуратовська Яна Олександрівна, перший заступник начальника управління Держпраці у Миколаївській області, Головченко Гліб Олександрович, генеральний продюсер телеканалу ТАК TV, директор Коледжу преси та телебачення, секретар Національної спілки журналістів України, доктор філософії у галузі освіти, заслужений журналіст України, лауреат державної премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності.

Дискусія гостей круглого столу зі студентами та викладачами заклала підґрунтя для подальшої співпраці Миколаївського міжрегіонального інституту, Миколаївського коледжу Університету «Україна» та місцевих органів влади, приватних підприємств.

Сподіваємося, що обговорення зазначених питань стане важливим стимулом у професійному розвитку сьогоднішніх студентів – майбутніх вчених та практиків.

Підрозділ: Миколаївський інститут розвитку людини