univ.ukraine@gmail.com

Попередні результати виборів Президента студентського самоврядування Університету "Україна".

Попередні результати виборів Президента студентського самоврядування Університету "Україна" - 48%голосів за ... Радецьку Марічку

Слідкуйте за новинами! Остаточні результати 6.06

Радецька Марічка,  я навчаюсь на першому курсі факультету журналістики.

Мені дуже подобається приймати активну участь у житті студентського самоврядування  і за цей рік я чітко побачила сфери які б хотіла покращити внести щось нове і цікаве.

Вступаючи до університету,  ви приходите отримувати знання і професію, але й не потрібно забувати про особистий розвиток.

Студентське самоврядування саме те, що вам потрібно і я б хотіла зробити все можливе щоб допомогти вам втілити свої мрії у реальність.

Я пропоную ввести традицію ночі кіно де кожну останню п'ятницю місяця ми будемо збиратися за переглядом фільмів, теплими розмовами,  та цікавими іграми.

Захист прав студентів,  якщо ти не можеш знайти спільну мову з викладачем, наша команда зробить все можливе щоб тобі допомогти.

Ми хочемо допомогти тобі не пропустити цікавих аспектів студентського життя таких як: цікаві фестивалі і виставки,  де зможемо активно проводити час всі разом.

Ми влаштуємо бал маскарад,  оберемо міс і містер університету, в планах багато цікавих подій для тебе.