Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
univ.ukraine@gmail.com
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Університет "Україна" та Association of Private Universities підписали Меморандум про спільну освітню діяльність

The Union for the Free Academia! Сьогодні до Університету «Україна» завітали наші колеги з Грузії: Другий секретар Посольства Грузії Літа Сурмава; виконавчий директор Асоціаціі приватних університетів, радник ректора Грузинського університету, професор Заза Маруашвили та керівник департаменту логістики та інформаційних технологій АПУ, доцент Міхаїл Двалішвілі.

Предметом візиту стало підписання двосторонньої угоди про членство Університету «Україна» в Асоціаціі приватних університетів. Сьогодні членами Асоціаціі є 10 приватних університетів Грузії та 19 університетів з інших країн світу. Університет «Україна» - єдиний університет в нашій державі, який отримав членство у цій Асоціаціі. Власне, ця подія стала наслідком вже тривалої та кропіткої співпраці упродовж вже майже 4-х років. За цей період вдалося написати і виграти низку грантових проектів. Останній спільний проект стосується упровадження в Університеті міжнародноі системи стандартів якості ISO9001.

Для довідки. Асоціація приватних університетів (APU) є міжнародною організацією, основною метою якої є підтримка вільних академічних кіл. Діяльність Асоціації є багатосторонньою та різноманітною. Передовсім, це - підвищення конкурентоспроможності університетів членів Асоціації, покращення якості освіти, фінансова підтримка шляхом пошуку додаткових коштів, підтримка потреб ринку праці, підтримка науки, підвищення мотивації молодих учених, впровадження інновацій та дослідницьких технологій. Місія Асоціації - підтримка приватного сектора вищої освіти шляхом співробітництва з внутрішніми ресурсами, популяризації кращого досвіду, міжнародної інтеграції, створення нових знань, матеріалізації досліджень та сприяння приватним ініціативам вільних академій на службі громадянського суспільства.

Давиденко Ганна Віталіївна

 

Асоціація Приватних Університетів є некомерційною організація. Головна мета АПУ - взяти на себе ініціативу з прийняття нормативних актів в сфері освіти та внести поправки в існуюче законодавство, щоб сприяти розвитку приватної освіти.

Асоціація Приватних Університетів об'єднує орієнтованих на новаторство !!!! членів/учасників!!!!!. 

Члени Асоціації Приватних Університетів намагаються зламати стереотипи та показати громадськості як співпрацювати, створювати спільні освітні проекти, як в асоціаціях обмінюватись досвідом, як довіряти партнерам, особливо у "форс-мажорних" ситуаціях.

Світовий досвід вже неодноразово доводив, що в розвинених країнах такі асоціації дуже активні. Їх діяльність призводить до зменшення недоліків у системі освіти, розвитку приватного сектору і консолідації вищих навчальних закладів у разі виникнення спільних проблем. 

Асоціація тісно пов'язана з штаб-квартирою міжнародної компанії «Turnitin», яка відома як Програма боротьби з плагіатом, але також може бути використана в якості навчального інструменту для викладання академічного письма і розвитку відчуття академічної цілосності. Є домовленість з компанією, за якою, членам Асоціації надані спеціальні фінансові умови.

Пріоритетним напрямом Асоціації приватних університетів є встановлення тісних відносин з міжнародними організаціями. Бюро міжнародних відносин активно веде переговори і турбується про участь університетів і професорів у проектах цих організацій.

Асоціація приватних університетів співпрацює з дипломатичним корпусом, акредитованим у Грузії і грузинською діаспорою.

Офіс Міжнародних Відносин Асоціації бере участь у зарубіжних освітніх симпозіумах і виставках задля отримання довіри міжнародних донорів і сприяння мобільності студентів і професорів, створення спільних освітніх програм із західними університетами.

Сподіваємось на плідну співпрацю!


Автор: Давиденко Ганна Віталіївна, проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Уныверситету «УКРАЇНА»
Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку новин