office@uu.edu.ua
Група: Колективні здобутки

УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНА ВИЗНАНИЙ КОМПЕТЕНТНИМ У ОСВІТНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

УНІВЕРСИТЕТ «УКРАЇНА» ВИЗНАНИЙ КОМПЕТЕНТНИМ У ОСВІТНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

Протягом 15–16 листопада Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» взяв участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – День студента 2019», яка проводиться щорічно у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2)/

У відкритті виставки взяли участь В.Г. Кремень – президент Національної академії педагогічних наук України, президент Товариства «Знання» України; К.М. Левківський – заступник директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України; Алікс де Гассар – Аташе з університетських і наукових зв’язків Посольства Франції в Україні та інші.

Паралельно функціонувала експозиція виставки «Освіта за кордоном». Відвідувачам був представлений широкий спектр освітніх програм, розрахована на бажаючих навчатися за кордоном. У цьогорічній виставці брали участь університети та академічні агенції з Болгарії, Греції, Іспанії, Німеччини, Польщі, Словаччини, Чехії, США, Франції.

Метою цих заходів традиційно є презентація вітчизняних та закордонних закладів освіти, програм обміну здобувачами освіти, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами в галузі освіти та працевлаштування молоді, ознайомлення майбутніх абітурієнтів з умовами вступу до національних та закордонних закладів освіти. Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей програмою виставки було передбачено проведення семінарів та «круглих столів» з проблем міжнародного співробітництва та впровадження сучасних інноваційних технологій у галузі освіти, молодіжних програм та програм обміну студентами і учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами та працевлаштування молоді, питань подальшого розвитку системи освіти.

На стенді Університету «Україна» усі бажаючі мали можливість отримати від представників університету всю необхідну інформацію щодо особливостей вступу, освітніх програм, можливостей і перспектив після отримання диплому. Відвідувачі стенду могли скористатися буклетами та флаєрами з описами професій. Майбутні абітурієнти Університету «Україна» та їх батьки знайомилися з роботою підготовчих курсів, виявили бажання відвідати Дні відкритих дверей, які проводяться в останню суботу кожного місяця.

В рамках виставки Університет «Україна» презентував отримав ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ В НОМІНАЦІЇ «КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД В ОСВІТНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ВИЩОЇ ШКОЛИ».

БАЖАЄМО НАШІЙ АЛЬМА-МАТЕРІ ПОДАЛЬШИХ ПЕРЕМОГ!