univ.ukraine@gmail.com
Група: Новини інклюзії

Університет «Україна» відвідав Нік Вуйчич

У нього немає ні рук, не ніг. Через рідкісне спадкове захворювання він народився без кінцівок. Але сьогодні Нік Вуйчич - один із найвідоміших у світі спікерів. Він мотиваційний оратор, автор бестселерів, щасливий чоловік і батько чотирьох дітей.

Нік їздить по всьому світу, і 29 жовтня 2018 він завітав до єдиного в Україні інклюзивного університету – Університету «Україна» для того, щоб зустрітись зі студентами та поділитись із ними тим, як цінувати свою країну, робити гарні справи і жити щасливим життям попри все.

Нік уже вшосте приїхав до України. Цього разу він відвідав декілька міст: Львів, Одеса, Київ із програмою «Життя без обмежень».

В Університеті «Україна» зустріч студентів із Ніком Вуйчичем пройшла в межах проекту «YOU CAN» (Ти можеш). Проект «YOU CAN» - це серія виступів успішних людей, яким для досягнення своєї мрії довелося долати життєві перепони, такі як: фізична обмеженість, проблеми зі здоров'ям, побутове насильство, шкідливі звички та ін.

Зустріч із Ніком Вуйчичем пройшла дуже тепло і плідно, на ній були присутні близько 500 студентів, у тому числі студенти з інвалідністю.

Організатором приїзду Ніка до Університету виступила Юлія Ресенчук – громадська активістка, президент Благодійного фонду «АІК» та директор Центру інклюзивних технологій навчання Університету «України» у співпраці із засновницею організації "Human Foundation" та організатором проекту "You Can" Фарідою Аскарзаде.