Група: Новини міжнародної діяльності Тематика: Освіта з соціально-політичних наук

Третій семестр навчання для групи магістрів зі спеціальності «Соціальна робота» із Шяуляя

Навчання студентів-іноземців для кожного закладу вищої освіти є певним викликом.

Сьогодні розпочався третій семестр навчання для нашої групи магістрів зі спеціальності «Соціальна робота» із Шяуляя, Литва, ЄС.

Приємно, що програма подвійного диплому із Шяуляйським університетом триває вже декілька років. І з кожним роком бажаючих громадян Литви отримати диплом Університету «Україна» стає все більше.

Група з 20 магістрів захищатиме свої дипломи вже взимку 2019 року. А бажаючих на цей навчальний рік вже вдвічі більше.

Нагадаю, що за цією програмою так само й українці мають можливість навчатись у Шяуляйському університеті. Після завершення цієї програми магістри і з Литви, і з України спеціальності «Соціальна робота» отримують 2 дипломи: Університету «Україна» та Шяуляйського університету. Спеціалізація – Спеціальна педагогіка.