Тематика: Освіта з охорони здоров'я, фізичної культури і спорту

Тренінг: "Оцінювання та встановлення цілей реабілітації"

25 травня у Хмельницькому Інституті соціальних технологій Університету «Україна» відбувся тренінг: „Робота з клієнтом: оцінювання та встановлення цілей реабілітації”.

Реабілітація - дуже наповнений процес, що спирається на грунтовні наукові дослідження та багаторічний досвід практиків. Успішною є та реабілітація, яка послуговується знаннями з багатьох галузей! Студенти мали змогу повчитися у досвідчених тренерів зі Львова - Олега Білянського та Тараса Панасевича, працівників Територіального медичного об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області, Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни, реабілітаційних центрів.

На тренінгу були практичні вправи, актуальні поради, унікальні фото та відео. Фізичні терапевти та ерготерапевти - дуже важливі фахівці у сучасних українських умовах!

Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій