Група: Соціальні акції

Ти син своєї України

У зв'язку з відзначенням Дня захисника України та патріотичного виховання молоді, колективи Центру художньої творчості Університету «Україна» підготовили та провели 17 жовтня 2019 року концерт «Ти син своєї України» для воїнів АТО та операції об’єднаних сил України , які перебувають на лікуванні у військовому шпиталі в селищі Пуща-Водиця.

Це вже стало доброю традицією Університету «Україна» з 2015 року   вітати наших захисників зі світом. У програмі концерту взяли участь: студентський вокальний ансамбль естрадної пісні «Веремія», керівник Наталія Гаврилюк, вокальний ансамбль співробітників «Живиця», керівник Тетяна Кисляк, студенти університету: магістр кафедри української мови і літератури, іноземної мови і перекладу, Інституту філології та масових комунікацій Юлія Рибальченко (ведуча концертної програми), студент 4-го курсу, спеціальності «Журналістика», Інституту філології та масових комунікацій Андрій Шадюк (авторські вірші та гумор), студентка 4-го курсу, спеціальності «Фізична терапія-ерготерапія», Інституту соціальних технологій Лідія Жарова (фотокор), музикант Юрій Балджи, солістка військового ансамблю ЗСУ, Тетяна Кисляк, директор Центру художньої творчості Наталія Гаврилюк. Окрім концертної програми Університет «Україна» підготував 45 воїнам подарунки та чаювання разом з учасниками концерту, виконання українських народних пісень під баян. Було проведено вшанування, хвилиною мовчання, пам’яті героїв «Небесної Сотні» та усіх загиблих патріотів, які віддали своє життя за неньку-Україну. З вітальним словом до воїнів виступила доцент кафедри української мови і літератури, іноземної мови і перекладу, Інституту філології та масових комунікацій, кандидат філологічних наук, Олена Вікторівна Коломієць. В родинній колі, весело й гарно пройшов святковий захід і по його закінченню було отримано гарячі оплески, щирі і теплі слова вдячності від бійців за гарний концерт і увагу університету до кожного з них. На згадку про зустріч з воїнами було зроблено загальне фото.