Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
office@uu.edu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00
Група: Культурно-масова діяльність

Сяйво надій XVІІ

Всеукраїнський фестиваль творчості студентів з інвалідністю

«Сяйво надій» XVІІ (26.11.2019 р.)

 

 

Переможці Гала концерту XVII-го Всеукраїнського фестивалю творчості студентів з інвалідністю «Сяйво надій» 26.11.2019 р.

 

№ з/п

ПІБ учасника

Номінація, жанр

НВП, ТВСП

(курс, спеціальність)

місце

 

 

1

Самойленко Віктор Валерійович

Країна фантазій: лего машини

Університет “Україна”

Гран-ПРІ

2

Вірко Олександр

Країна фантазій: швидке складання кубика-Рубіка й Пірамідок

Відділенння доуніверситетської підготовки

Приз глядацьких симпатій

3

Савранська Катерина Євгеніївна

Жестова поєзія (декламування поезії жестовою мовою)

Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини (I курс, “Фізична терапія ерготерапія”

Спецприз журі

1

Пісенний вернісаж

1

Федюк Марія Сергіївна

Пісенний вернісаж: пісня «Усе скінчено» (англійською мовою)

Інститут філології та масових комунікацій (IV курс, «Інформаційна, архівна і бібліотечна справа»)

 

I

2

Ансамбль «Веремія»

Пісенний вернісаж:

Університет «Україна»

II

3

Шитіков Володимир

Пісенний вернісаж: Гітарний акомпанемент гімну «Сяйво надій» (слова Андрія Шадюка, аранжування Володимира Хоменка)

Інженерно-технологічний інститут (ІІІ курс, «Автомобільний транспорт»)

 

IIІ

2

Танцювальні ритми

1

Алєксейчук Лілія Олегівна

Танцювальні ритми: індійський народний танець «Нумо танцювати»

Інститут права та суспільних відносин (ІІІ курс, «Міжнародні відносини»)

I

2

Чжао Сніжана

Танцювальні ритми

Вінницький коледж (І курс, «Право»)

I

3

Жестова поезія

1

Олійник Ксенія Олексіївна

Жестова пісня («Дві голубки»)

Інститут соціальних технологій (ІІ курс, «Психологія»)

 

2

Ольшевська Юлія Валеріївна

Жестова пісня («Червона рута»)

Інститут соціальних технологій (ІІІ курс, «Соціальна робота»)

 

4

Розмовний жанр і літературна творчість

1

Шадюк Андрій Олександрович

Розмовний жанр і літературна творчість: декламування авторських поезій «Конкретний злодій», «Свинство», «Перед екзаменом», «Тибетська мудрість»

Інститут філології та масових комунікацій (IV курс, «Журналістика»)

 

І

2

Неклюдова Марія Олександрівна

Розмовний жанр і літературна творчість: декламування поезії «Моє життя»

Інститут філології та масових комунікацій (I курс, «Журналістика»)

 

ІІ

3

Вовк Юрій Володимирович

Розмовний жанр і літературна творчість: декламування авторської поезії «Ляльковий театр»

Хмельницький інститут соціальних технологій (ІV курс, «Соціальна робота»)

 

ІІІ

5

Виконавче мистецтво

 

1

Савранська Катерина Євгеніївна

Виконавче мистецтво

 

Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини (І курс, «Фізична терапія, ерготерапія»)

 

І

2

Антонюк Вероніка Сергіївна

Розмовний жанр і літературна творчість: декламування авторської поезії

Інститут філології та масових комунікацій (IІІ курс, «Українська мова та література»)

 

ІІ

6

Художня творчість: виставка «Барви натхнення»

1

Гапон Ілля Олександрович

Художня творчість: графіка, ескізи, малюнки

Коледж «Освіта» (І курс, «Туризм»)

 

І

2

Попов Микола Сергійович

Художня творчість: картини

Коледж «Освіта» (І курс, «Комп’ютерна інженерія»)

 

ІІ

3

Алєксейчук Лілія Олегівна

Художня творчість: виставка «Барви натхнення» (ікона Індії, малюнки «Японія», «Кінь», «Гімалаї», «Кінь», «Раджа і Рані»)

Інститут права та суспільних відносин (ІІІ курс, «Міжнародне відносини»)

 

ІІІ

7

Декоративно-ужиткове мистецтво

 

1

Крохмаль Анастасія Сергіївна

Декоративно-ужиткове мистецтво: алмазна вишивка (портрети, ікони, квіти), абстракція

Інститут філології та масових комунікацій (IІ курс, «Переклад»)

 

І

2

Дичко Владислав Сергійович

Декоративно-ужиткове мистецтво

Вінницький коледж (ІІІ курс, «Соціальна робота»)

 

ІІ

3

Качан Катерина Олександрівна

Декоративно-ужиткове мистецтво

Вінницький коледж (ІІІ курс, «Соціальна робота»)

 

ІІІ

8

Країна фантазій      

1

Сухин Ілля Ігорович

Країна фантазій: лего машини

Інститут соціальних технологій (I курс, «Соціальна робота»)

 

І

2

Зощенко Андрій Олександрович

Країна фантазій (усе, чим можна здивувати журі): демонстрація фокусів

Інститут права та суспільних відносин (ІV курс, «Право»)

 

ІІ

3

Пташник Катерина Андріївна

Країна фантазій: фотографічне мистецтво

Хмельницький інститут соціальних технологій (ІІ курс магістратури, «Психологія»)

 

ІІІ

9

Спортсмен року

1

Сєнічкин Ігор Володимирович

Спортсмен року

Вінницький коледж (І курс, «Право»)

 

І

2

Пастушенко Олена Костянтинівна

Спортсмен року

Інститут соціальних технологій (IІ курс магістратури, «Психологія»)

 

ІІ

3

Степенко Іван Миколайович

Спортсмен року

Луцький інститут розвитку людини (III курс, «Спеціальна освіта»)

 

ІІІ

10

Науковець року

 

Тичина Артур Миколайович

Науковець року

Інститут соціальних технологій (IV курс, «Фізична терапія, ерготерапія

 

I

 

2

Павлюк Тетяна Миколаївна

Науковець року

Вінницький інститут (ІІІ курс, «Право»)

 

ІІ

3

Телестакова Олександра Олегівна

Науковець року

Інститут соціальних технологій (IV курс, «Фізична терапія, ерготерапія»)

 

ІІІ

 

 

 

 

Мета - соціальна адаптації та інтеграції в суспільство студентської молоді з інвалідністю, розкриття та розвитку її творчого потенціалу.

 

 

Жюрі «Сяйво надій»

-         Президент Спілки громадських організацій людей з інвалідністю Києва Ворона Олександр Володимирович.

-         Перший проректор Університету «Україна» Кучерявий Іван Тихонович

-         Проректора з навчально - виховної роботи Університету «Україна» Коляду Оксану Петрівну.

-         Голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації студентів - інвалідів «Гаудеамус» Таланчук Ірина Володимирівна.

-         Начальник управління навчально-виховної роботи Університету «Україна» Ведєнєєва Ольга Анатолівна.

-         Голова профспілкового комітету, начальник управління наукової та міжнародної діяльності Нікуліна Ганна Федорівна.

-         Директор Центру художньої творчості Університету «Україна» Гаврилюк Наталія Василівна.

-         Директор Інституту соціальних технологій, почесний працівник фізичної культури та спорту України Університету «Україна», багаторазовий чемпіон світу з греко-римської боротьби Адирхаєв Сослан Георгійович

-         Професор кафедри української мови та літератури, іноземних мов та перекладу Університету «Україна» Коломієць Олена Вікторівна.

-         Гук Леонід Йосипович, заслужений працівник культури України, член Національної спілки художників України

-         Директор центру інклюзивних технологій навчання Університету «Україна» Корнійко Олександр Юрійович

-         Старший викладач кафедри української та літератури Університету «Україна» Луценко Лідія Іванівна.

 

Організатори фестивалю: Університет «Україна» та Всеукраїнська молодіжна громадська організація студентів - інвалідів «Гаудеамус».

Велика подяка: за спонсорську допомогу Ігорю Сухіну та Oriflame.

Учасники: студентська молодь.

Умови участі: студенти з інвалідністю базової структури і територіально відокремлених структурних підрозділів Університету «Україна», а також інших навчальних закладів беруть участь у Гала концерті в м. Києві.

Умови проведення: до участі у Фестивалі допускалися колективні та індивідуальні творчі роботи (доробки, результати наукових або спортивних досягнень) за такими номінаціями: пісенний вернісаж (народна, естрадна пісня, камерний спів, романси тощо, акапело чи під акомпанемент, соло чи в ансамблі); танцювальні ритми (хореографічні номери); жестова пісня (виконання жестової пісні); розмовний жанр і літературна творчість (декламування поезії та прози, зокрема авторської); виконавське мистецтво: театральне мистецтво (театральні постановки, КВК); музичне мистецтво (гра на музичному інструменті); авторська пісня (виконання власної пісні); художня творчість: художнє мистецтво (представлення власних малюнків, нарисів та інших художніх витворів) та дизайнерське мистецтво (конкурс дизайнерських проектів: інтер’єр, екстер’єр, ландшафт, реклама, сувенірна продукція, одяг і т.д.); декоративно-ужиткове мистецтво (вироби власними руками: іграшки, плетіння, вишивка та інше); країна фантазій: фотографічне мистецтво (представлення власних фоторобіт); відео- та віртуальні презентації (оцінюються відеосюжети, актуальність теми та оформлення презентації); інженерне мистецтво (конструювання, робототехніка); все інше, чим можна здивувати журі; спортсмен року (оцінюються спортивні досягнення за останній рік); науковець року (оцінюються наукові здобутки за останній рік).

Кожна з номінацій передбачає одне призове місце. Крім цього, передбачено приз глядацьких симпатій, спеціальний приз журі та гран-прі Фестивалю.

 

Список учасників ІІІ-го туру XVII-го Всеукраїнського фестивалю творчості студентів з інвалідністю «Сяйво надій» 26.11.2019 р. (64 учасника)

І        Пісенний вернісаж

1       Згардан Олексій Ігорович     Пісенний вернісаж: пісня «Грай, музико, грай» на слова Наталії Погребняк і музику Володимира Домашевського (ансамбль естрадної пісні «Веремія») Інститут філології та масових комунікацій (IV курс, «Інформаційна, архівна і бібліотечна справа»)   

2       Овраменко Едуард Максимович    Пісенний вернісаж: пісня «Грай, музико, грай» на слова Наталії Погребняк і музику Володимира Домашевського (ансамбль естрадної пісні «Веремія»)    Коледж «Освіта» (І курс, «Комп’ютерна інженерія»)       

3       Боровик Анастасія Анатоліївна

         Пісенний вернісаж: пісня «Грай, музико, грай» на слова Наталії Погребняк і музику Володимира Домашевського (ансамбль естрадної пісні «Веремія») Інститут соціальних технологій (ІІ курс, «Психологія»)        

4       Бригинець Олександра Володимирівна  Пісенний вернісаж: пісня «Грай, музико, грай» на слова Наталії Погребняк і музику Володимира Домашевського (ансамбль естрадної пісні «Веремія»)    Інститут філології та масових комунікацій (IV курс, «Документознавство»)

5       Федюк Марія Сергіївна         Пісенний вернісаж: пісня «Грай, музико, грай» на слова Наталії Погребняк і музику Володимира Домашевського (ансамбль естрадної пісні «Веремія») Інститут філології та масових комунікацій (IV курс, «Інформаційна, архівна і бібліотечна справа»)   

6       Бригинець Олександра Володимирівна  Пісенний вернісаж: пісня «Ой, весна красна» (слова й музика Марти Шпак)    Інститут філології та масових комунікацій (IV курс, «Документознавство»)

7       Федюк Марія Сергіївна         Пісенний вернісаж: пісня «Усе скінчено» (англійською мовою)   Інститут філології та масових комунікацій (IV курс, «Інформаційна, архівна і бібліотечна справа»)       

8       Шитіков Володимир    Пісенний вернісаж: Гітарний акомпанемент гімну «Сяйво надій» (слова Андрія Шадюка, аранжування Володимира Хоменка)   Інженерно-технологічний інститут (ІІІ курс, «Автомобільний транспорт»)

ІІ       Танцювальні ритми

1       Алєксейчук Лілія Олегівна   Танцювальні ритми: індійський народний танець «Нумо танцювати»       Інститут права та суспільних відносин (ІІІ курс, «Міжнародні відносини»)        

2       Чжао Сніжана     Танцювальні ритми      Вінницький коледж (І курс, «Право»)    

ІІІ      Жестова поезія

1       Олійник Ксенія Олексіївна    Жестова пісня («Дві голубки»)      Інститут соціальних технологій (ІІ курс, «Психологія»)        

2       Ольшевська Юлія Валеріївна         Жестова пісня («Червона рута»)     Інститут соціальних технологій (ІІІ курс, «Соціальна робота»)      

3       Савранська Катерина Євгеніївна    Жестова поезія (декламування поезії жестовою мовою)        Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини (І курс, «Фізична терапія, ерготерапія»)    

IV     Розмовний жанр і літературна творчість

1       Корзунов Андрій Володимирович         Розмовний жанр і літературна творчість   Новокаховський гуманітарний інститут (ІІІ курс, «Фінанси, банківська справа і страхування»)    

2       Рябко Інна Юріївна      Розмовний жанр і літературна творчість Вінницький інститут (І курс, «Інформаційна справа»)        

3       Неклюдова Марія Олександрівна  Розмовний жанр і літературна творчість: декламування поезії «Моє життя» Інститут філології та масових комунікацій (I курс, «Журналістика»)

4       Шадюк Андрій Олександрович     Розмовний жанр і літературна творчість: декламування авторських поезій «Конкретний злодій», «Свинство», «Перед екзаменом», «Тибетська мудрість»  Інститут філології та масових комунікацій (IV курс, «Журналістика»)

5       Жарова Лідія Миколаївна     Розмовний жанр і літературна творчість: декламування поезій Ліни Костенко «Доборолися, добалакались», «Спини мене»     Інститут соціальних технологій (IV курс, «Фізична реабілітація»)

7       Вовк Юрій Володимирович Розмовний жанр і літературна творчість: декламування авторської поезії «Ляльковий театр»  Хмельницький інститут соціальних технологій (ІV курс, «Соціальна робота»)      

8       Колесник Віталій         Розмовний жанр і літературна творчість: декламування поезії Івана Франка «Гімн» («Вічний революціонер»)       Відділення доуніверситетської підготовки

V      Виконавче мистецтво

1       Антонюк Вероніка Сергіївна          Розмовний жанр і літературна творчість: декламування авторської поезії      Інститут філології та масових комунікацій (IІІ курс, «Українська мова та література»)  

2       Шадюк Андрій   Пісенний вернісаж: пісня під акомпанемент гітари на власні вірші «Коли я прийду з цієї війни»         Інститут філології та масових комунікацій (IV курс, «Журналістика»)

VI     Художня творчість: виставка «Барви натхнення»

1       Алєксейчук Лілія Олегівна   Художня творчість: виставка «Барви натхнення» (ікона Індії, малюнки «Японія», «Кінь», «Гімалаї», «Кінь», «Раджа і Рані»)         Інститут права та суспільних відносин (ІІІ курс, «Міжнародне відносини»)      

2       Гапон Ілля Олександрович   Художня творчість: графіка, ескізи, малюнки     Коледж «Освіта» (І курс, «Туризм»)

3       Овраменко Едуард Максимович    Художня творчість: малюнки на піску     Коледж «Освіта» (І курс, «Комп’ютерна інженерія»)  

4       Оніс Зінаїда Володимирівна Художня творчість: петриківський розпис     Інститут філології та масових комунікацій (I курс, «Інформаційна, архівна і бібліотечна справа»)    

5       Виговська (Комаринець) Анна Володимирівна         Художня творчість: дизайнерське мистецтво        Хмельницький інститут соціальних технологій (ІІ курс, «Соціальна робота»)   

6       Попов Микола Сергійович   Художня творчість: картини Коледж «Освіта» (І курс, «Комп’ютерна інженерія»)  

VII    Декоративно-ужиткове мистецтво

1       Анодіна Оксана Миколаївна Декоративно-ужиткове мистецтво: вишивка і плетіння бісером Хмельницький інститут соціальних технологій (ІІ курс, «Соціальна робота»)   

2       Крохмаль Анастасія Сергіївна       Декоративно-ужиткове мистецтво: алмазна вишивка (портрети, ікони, квіти), абстракція   Інститут філології та масових комунікацій (IІ курс, «Переклад»)       

3       Качан Катерина Олександрівна      Декоративно-ужиткове мистецтво     Вінницький коледж (ІІІ курс, «Соціальна робота»)      

4       Дичко Владислав Сергійович        Декоративно-ужиткове мистецтво     Вінницький коледж (ІІІ курс, «Соціальна робота»)      

5       Грицик Оксана Русланівна    Декоративно-ужиткове мистецтво Житомирський економіко-гуманітарний інститут («Фізична терапія, ерготерапія»)    

6       Цапей Тетяна Іванівна  Декоративно-ужиткове мистецтво Івано-Франківська філія (І курс, «Соціальна робота»)

7       Бабич Анастасія  Декоративно-ужиткове мистецтво Івано-Франківська філія («Журналістика»)        

8       Манзик Наталія  Декоративно-ужиткове мистецтво: оформлення кондитерських виробів      Інженерно-технологічний інститут (ІІІ курс, «Технології харчування»)       

9       Бацук Дмитро Віталійович   Декоративно-ужиткове мистецтво: вироби з дерева     Коледж «Освіта» (І курс, «Інформаційна, архівна і бібліотечна справа»)

10     Степенко Іван Миколайович Декоративно-ужиткове мистецтво: випалення картин        Луцький інститут розвитку людини (ІІІ курс, «Спеціальна освіта»)    

11     Рибович Тетяна Омелянівна Декоративно-ужиткове мистецтво Луцький інститут розвитку людини (І курс магістратури, «Фізична терапія, ерготерапія»  

VIII   Країна фантазій  

1       Пташник Катерина Андріївна        Країна фантазій: фотографічне мистецтво     Хмельницький інститут соціальних технологій (ІІ курс магістратури, «Психологія»)    

2       Семенюк Андрій Юрійович  Країна фантазій: фотографічне мистецтво     Луцький інститут розвитку людини (ІІІ курс, «Фізична терапія, ерготерапія»)

3       Вінтоняк Іванна  Країна фантазій   Івано-Франківська філія («Журналістика»)    

4       Вірко Олександр Країна фантазій (усе, чим можна здивувати журі): швидке складання кубиків Рубика й пірамідок (таймер)        Відділення доуніверситетської підготовки

5       Сухина Ілля Ігорович  Країна фантазій: лего машини        Інститут соціальних технологій (I курс, «Соціальна робота»)

6       Зощенко Андрій Олександрович   Країна фантазій (усе, чим можна здивувати журі): демонстрація фокусів Інститут права та суспільних відносин (ІV курс, «Право»)

7       Самойленко Віктор Валерійович   Країна фантазій: лего військова техніка     Інститут комп’ютерних технологій (I курс, «ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»)    

IX     Спортсмен року

1       Попова Діана      Спортсмен року  Івано-Франківська філія («Право»)        

2       Яцюк Василина   Спортсмен року  Івано-Франківська філія («Право»)        

3       Негар Тарас Борисович         Спортсмен року  Вінницький інститут (IV курс, «Здоров’я людини»)   

4       Дащенко Сергій Вікторович Спортсмен року  Вінницький інститут (IV курс, «Здоров’я людини»)   

5       Михалюк Михайло Сергійович     Спортсмен року  Дубенський коледж (І курс)    

6       Лукач Тамара Василівна       Спортсмен року  Інститут соціальних технологій (IІ курс, «Фізична терапія, ерготерапія»)         

7       Корнійко Олександр Юрійович     Спортсмен року  Інститут соціальних технологій (IІ курс магістратури, «Фізична терапія, ерготерапія»)      

8       Пастушенко Олена Костянтинівна Спортсмен року  Інститут соціальних технологій (IІ курс магістратури, «Психологія»)     

9       Вірченко Олексій Олександрович Спортсмен року  Полтавський коледж (І курс, «Соціальна робота»)   

10     Хиль Тетяна Олександрівна  Спортсмен року  Полтавський інститут економіки і права (ІІІ курс, «Спеціальна освіта»)      

11     Оленич Олександр Борисович       Спортсмен року  Полтавський інститут економіки і права (ІІ курс магістратури, «Спеціальна освіта»)   

12     Тритяк Олександр Сергійович       Спортсмен року  Полтавський інститут економіки і права (ІІ курс магістратури, «Спеціальна освіта»)   

13     Велієв Анон Усеінович         Спортсмен року  Полтавський інститут економіки і права (ІІ курс, «Спеціальна освіта»)       

14     Сєнічкин Ігор Володимирович      Спортсмен року  Вінницький коледж (І курс, «Право»)  

         Ковальський Павло Олександрович       Спортсмен року  Луцький інститут розвитку людини (ІІ курс магістратури, «Право»)   

15     Степенко Іван Миколайович Спортсмен року  Луцький інститут розвитку людини (ІІІ курс, «Спеціальна освіта»)  

16     Муляр Артем Сергійович     Спортсмен року  Хмельницький інститут соціальних технологій (І курс магістратури, «Фізична культура і спорт»)   

X      Науковець року

1       Павлюк Тетяна Миколаївна  Науковець року  Вінницький інститут (ІІІ курс, «Право»)  

2       Тичина Артур Миколайович          Науковець року  Інститут соціальних технологій (IV курс, «Фізична терапія, ерготерапія»)       

3       Телестакова Олександра Олегівна Науковець року  Інститут соціальних технологій (IV курс, «Фізична терапія, ерготерапія»)       

 


Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку новин