univ.ukraine@gmail.com

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНИ ТА КРАЇН ЄВРОПИ

24 травня 2019 р в Інституті економіки та менеджменту Університету "Україна" успішно була проведена II Міжнародна науково-практична конференція: "СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНИ ТА КРАЇН ЄВРОПИ: ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ, ПРОБЛЕМИ І ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ"
"те, що є актуальним сьогодні уже не буде актуальним завтра" – cтало основним гаслом конференції. Проблеми соціально-економічного розвитку та шляхи їх вирішення жваво обговорювалися спікерами на пленарному засіданні: Подолєвою Оленою, Майєю Гонашвілі, Sardar Mohammad Rahman Oghli, Сінчаловою Іриною, Удовиченко Володимиром, Борзенко Оленою, Веселовою Наталією, Гончаренко Миколою, Георгієм Сігуа.
Окремо дякуємо:
- Надзвичайному та Повноважному Послу Ісламської Республіки Афганістан в Україні пану Sardar Mohammad Rahman Oghli
- Народному Депутату України Веселовій Наталії Василівні
- Віце -Президенту Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати Подолєвій Олені Євгенівні
- Доктору економічних наук, професору, Президенту ВГО "Клуб мерів" Удовиченко Володимиру Петровичу
- Власнику, керуючому партнеру "ВІЧЕ КОЛСАНГИНГ ГРУП", бізнес - тренеру Сінгчаловій Ірині
- Доктору економічних наук, старшому науковому співробітнику Тбіліського державного університету імені Івана Джавахашвілі Гергію Сігуа
- Доктору економічних наук, професору, завідувачу відділу міжнародних фінансових досліджень, ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України" Борзенко Олені Олександрівні
- Голові Київської міської Спілки ветеранів Афганістану Гончаренко Миколі Миколайовичу
Сподіваюся, що наша конференція стала для вас успішною подією, місцем зустрічі з потенційними клієнтами, партнерами, яка дала можливість поспілкуватися між собою, поділитись успішним досвідом, ознайомитися з фінансовими можливостями та налагодити тісну співпрацю.
Окремо хотілося б подякувати кожному з вас за активне долучення до іноді палких дискусій, конструктивних пропозиції та слушних зауважень.
Ми завжди відкриті до співпраці з кожним із вас, адже ми всі несемо унікальний вантаж знань, досвіду та практичних навичок, що є запорукою нашого спільного успіху.
І як вдало та вірно зазначила бізнес -тренер Ірина Сінчалова: ..."разом кожен досягає БІЛЬШЕ".
Бажаємо Вам успіхів у Вашій роботі і до наступних зустрічей на наших заходах!

Весь альбом можна подивитись за посиланням: https://www.facebook.com/pg/UUkraine/photos/?tab=album&album_id=865624423795563