univ.ukraine@gmail.com

Семінар від інженера Carl ZEISS в УУ

За ініціативою випускниці Наталії Корнєєнкової Університет "Україна" спільно з компанією ZEISS та їх представником в Україні компанією "Асферика" проводять триденний семінар на тему: "Практична рефракція".

Спікером виступає доктор геометрії Алекс Лоок, дипломований інженер, кандидат наук та викладач академії Йєна (Німеччина) з предметів: оптометрія / рефракція,забезпечення людей с послабленим зором, оптика, світлотехніка та контактні лінзи. На семінарі Алекс Лоок ділиться унікальними знаннями з досліджень ZEISS та навичками роботи на сучасних вимірювальних приcтроях за европейськими алгоритмами.

Завдяки семінару, наші студенти мають змогу отримати такі знання, не виїжджаючи за кордон, що зайвий раз доводить те, що Університет "Україна" займає впевнену позицію серед ВНЗ, що розвивають сучасні навчальні технології!

Світлина від Університет "Україна" УУ University "Ukraine" UU.