Група: Новини інклюзії

Семінар із особливостей інклюзивного викладання

Визнаючи те, що право на вищу освіту гарантується незалежно від віку, громадянства, місця проживання, статі, кольору шкіри, соціального і майнового стану, національності, мови, походження, стану здоров’я, ставлення до релігії, наявності судимості чи інвалідності, а також від інших обставин, сьогодні викладачі Університету "Україна" навчались особливостям інклюзивного викладання.

А саме, визначили:

• Що таке інклюзія?
  • Що таке інклюзивне навчання?
  • За якими ознаками класифікується розмаїття студентів?
  • Що необхідно враховувати у викладанні студентам з інвалідністю?
  • Які важливі слова жестової мови слід знати при викладанні нечуючим студентам?
  • Почули поради психолога щодо вирішення ситуацій емоційного та психічного характеру?
  • Та інше...

Основним меседжем сьогоднішнього тренінгу було те, що включення потребує кожен, адже інклюзивний підхід не зосереджується на конкретних цільових групах або вимірах різноманітності, але прагне до того, щоб вища освіта стала доступною, актуальною та цікавою для всіх студентів. Цього і прагнемо для свого, поки єдиного в Україні, закладу вищої освіти.

Організатор заходу – Центр інклюзивних технологій навчання Університету "Україна".

Далі буде!