univ.ukraine@gmail.com

Результати конкурсу читців

13 березня в Університеті "Україна" було проведено конкурс читців української поезії, присвячений 205-ій річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, у якому взяли активну участь студенти всіх інститутів університету та Коледж "Освіта" Університету "Україна"

Серед 38 учасників конкурсу призові місця посіли студенти:

У номінації «Вірші Т.Г. Шевченка»

І місце
Афанасьєва Анастасія, з поезією «Хустина»
та Карвацька Ірина, з поезією «Думка» - студентки коледжу «Освіта» 1 курс

ІІ місце
Ковчан Наталія – студентка ІФМК - Інститут філології та масових комунікацій Университету "Україна" 2 курс, з поезією «Минають дні»
Кривошликов Антон – студент Інститут комп'ютерних технологій Університету "Україна" 1 курс, з поезією «Заповіт»

ІІІ місце
Іванова Оксана - студентка коледжу «Освіта» 1 курс, з поезією «І мертвим, і живим…»
Корбут Кароліна - студентка коледжу «Освіта» 2 курс, з поезією «Розрита могила»

У номінації «Сучасна поезія»

І місце
Белаш Оксана – студентка Інститут економіки та менеджменту університету "Україна", 4 курс, з поезією «Життя іде»

ІІ місце
Березіна Анастасія – студентка Інституту соціальних технологій І курс, з поезією «Спини мене»
Салей Катерина - студентка Інституту комп'ютерних технологій 1 курс

ІІІ місце
Шульгін Володимир - студент Інституту філології та масових комунікацій 2 курс, з поезією «Задивлюся в твої зіниці»

У номінації «Авторська поезія»

Багінський Валентин - студент Інституту філології та масових комунікацій 1 курс
Шадюк Андрій - студент Інституту філології та масових комунікацій 3 курс, виступив з поезіями «Сон» та «Розмова з Шевченком»

Богородюк Дмитро - студент Інституту соціальних технологій 4 курс
Шматок Олександра - студентка Інституту комп'ютерних технологій 2 курс, з поезією «У січні і у липні»

ІІІ місце
Макаренко Ян - студент Інституту соціальних технологій 2 курс, з поезією «Прийшла весна»
Поворозник Каріна - студентка Інституту соціальних технологій 5 курс, з поезією «Небо і вода»

Спеціальний приз жюрі
студенти Інституту комп'ютерних технологій, які виступили з поезією «Мені тринадцятий минало»:
Поляков Олександр
Степанков Олексій
Василовський Роман
Ведеменко Богдан

Вітаємо переможців!

Щиро дякуємо викладачам УУ, які взяли участь у конкурсі і підтримали своїх студентів:
Інститут інженерних технологій – Петренко Тетяна Володимирівна
Коледж «Освіта» - Володько Людмила Олександрівна

Дякуємо групі КТ (11/18) (староста Антон Кривошликов) за креативність у підготовці до заходу, викладачам кафедри Української мови та літератури УУ та Відділу виховної роботи - за сприяння у підготовці та проведенні заходу