pkuu@vmurol.com.ua

Результати виборів президента студентського самоврядування Університету "Україна" 2018.

Опрацьовано 100% бюлетенів:

- Боуш Максим - 10,6 %

- Білінський Вадим - 9,8 %

- Радецька Марія - 46,6 %

- Щегель Владислав - 25,7 %

- Не підтримую жодного кандидата - 6,1 %

- Вважати недійсними за причиною неправильного оформлення або навмисного пошкодження - 1,2 %

Вітаємо з перемогою Радецьку Марію, бажаємо новому президенту дружньої команди, успішної каденції та безперешкодної реалізації програми!

Передвиборча програма Марії Радецької:

Радецька Марічка, я навчаюсь на першому курсі факультету журналістики. Мені дуже подобається приймати активну участь у житті студентського самоврядування і за цей рік я чітко побачила сфери які б хотіла покращити внести щось нове і цікаве.

Вступаючи до університету, ви приходите отримувати знання і професію, але й не потрібно забувати про особистий розвиток. Студентське самоврядування саме те, що вам потрібно і я б хотіла зробити все можливе щоб допомогти вам втілити свої мрії у реальність.

- Я пропоную ввести традицію ночі кіно де кожну останню п'ятницю місяця ми будемо збиратися за переглядом фільмів, теплими розмовами, та цікавими іграми.

- Захист прав студентів, якщо ти не можеш знайти спільну мову з викладачем, наша команда зробить все можливе щоб тобі допомогти.

- Ми хочемо допомогти тобі не пропустити цікавих аспектів студентського життя таких як: цікаві фестивалі і виставки, де зможемо активно проводити час всі разом.

- Ми влаштуємо бал маскарад, оберемо міс і містер університету, в планах багато цікавих подій для тебе.

Андрій Руденко,

президент студентського самоврядування 2017-2018 :

- Я пишаюсь тим, що зміг об’єднати всі Інститути на кожному розважальному заході. Для мене самоврядування – це величезний корисний досвід і знання, які будуть зі мною все життя! Найулюбленішим заходом стала - «Ніч кіно». Ніколи не забуду той день, коли я вперше потрапив у самоврядування, той творчий безлад, киплячу роботу, тут я познайомився з чудовими людьми, які протягом моєї президентської каденції йшли зі мною нога в ногу, ми вчились працювати в команді. Окрему подяку хочу висловити Сидоренко Віталію – начальнику відділу виховної роботи УУ, який завжди був в команді, допомагав і підтримував, саме йому у тяжкі моменти я казав, що впораюсь, адже у мене "надійне прикриття". За час мого президентства було багато публікацій в ЗМІ про діяльність студентського самоврядування УУ. Завдяки знайомству з Міністром Юстиції Павлом Петренко, нам вдалося організувати багато спільних проектів з Головним територіальним управлінням юстиції. А ще за цей рік, я дещо не встиг! Тож обіцяю побудувати до 20-річчя УУ на території Університету «студентський фонтан»! Взагалі студентське самоврядування затягує, тож незважаючи на кінець свого терміну, я буду брати активну участь у студентському житті і надалі! Новообраному Президенту бажаю швидко увійти у сім’ю самоврядування, шаленої енергії та яскравого Президенства!