univ.ukraine@gmail.com
Група: Наукові заходи Тематика: Юридична освіта

Регіональна науково-практична конференція «Правове регулювання суспільних відносин; актуальні проблеми та перспективи удосконалення»

6 грудня 2018 року відбулася регіональна науково-практична конференція «Правове регулювання суспільних відносин; актуальні проблеми та перспективи удосконалення».

Співорганізаторами конференції виступили: Регіональний центр надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, Рада адвокатів у Полтавській області, Полтавська державна аграрна академія, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтави ради.

Учасниками конференції були 38 науково-педагогічних працівників (із яких 6 докторів наук, 22 кандидати наук) та 83 студенти з різних навчальних закладів (ПЮІ НЮУ, ПДАА, ПНТУ, Аграрного коледжу управління і права ПДАА, Полтавського кооперативного коледжу Полтавської облспоживспілки та інших).

З вітальним словом до учасників звернулася директор Полтавського інституту економіки і права Мякушко Н.С.

На пленарному засіданні конференції з доповідями виступили 12 учасників. Іх виступи викликали жваву дискусію і отримали схвальні відгуки від присутніх.

Конференція завершилася прийняттям відповідних висновків. За результатами конференції виданий збірник матеріалів.

Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права