Група: Особисті здобутки

Проміжні результати українських спортсменів на Паралімпійських іграх

Тривають ХІІ Паралімпійські ігри у м. Пхьончхан (Південна Корея). Результати українських спортсменів є на даний момент такими: п’яте місце за кількістю золотих нагород (станом на 14 березня 2018 р.) та третє – за кількістю виборених нагород загалом (станом на 13 березня 2018).

Нагадаємо імена призерів Паралімпіади:

1. Віталій Лук’яненко, Харківська область: Золота медаль – біатлон, клас В 3, 7.5 км, коротка дистанція, індивідуальні перегони.

2. Оксана Шишкова, Харківська область: Золота медаль – біатлон, клас В 2, 10 км, середня дистанція, індивідуальні перегони. Срібна медаль – біатлон, клас В 2, 6 км, коротка дистанція, індивідуальні перегони; лижні перегони, клас В 2, 15 км, довга дистанція, індивідуальні перегони, вільний стиль. Бронза – лижні перегони, клас В 2, 1.5 км, cпринт, класичний стиль.

3. Людмила Ляшенко, Харківська область: Бронзова медаль – біатлон, клас LW 8, 6 км, коротка дистанція, індивідуальні перегони; біатлон, клас LW 8, 10 км, середня дистанція, індивідуальні перегони; лижні перегони, клас LW 8, 15 км, довга дистанція, індивідуальні перегони, вільний стиль.

4. Анатолій Ковалевський, м. Київ: Бронзова медаль – біатлон, клас В 2, 7.5 км, коротка дистанція, індивідуальні перегони.

5. Ігор Рептюх, Чернігівська область: Золото – лижні перегони, клас LW 8, 20 км, довга дистанція, індивідуальні перегони, вільний стиль. Срібло – біатлон, клас LW 8, 12.5 км, середня дистанція, індивідуальні перегони. Бронзова медаль – біатлон, клас LW 8, 7.5 км, коротка дистанція, індивідуальні перегони.

6. Максим Яровий, Миколаївська область, випускник Миколаївського інституту Університету «Україна»: Золота медаль – Лижні перегони, клас LW 10, 15 км, довга дистанція, індивідуальні перегони.

7. Тарас Радь, Тернопілська область: Золото – біатлон, клас LW, 12.5 км, середня дистанція, індивідуальні перегони. Тарас Радь – наймолодший в історії України чемпіон зимових Паралімпійських ігор.

8. Олександр Казік, Вінницька обл., студент магістратури Вінницького інституту Університету «Україна»: Срібло – біатлон, клас В 1, 12.5 км, середня дистанція, індивідуальні перегони.

9. Юрій Уткін, Харківська обл.: Бронза – біатлон, клас В 2, 12.5 км, середня дистанція, індивідуальні перегони.

І це ще не кінець. Попереду ще кілька змагальних днів, тож – далі буде! Пишаємося нашими героями!

Матеріал підготовлено за інформацією офіційного сайту Національного комітету спорту інвалідів України: http://www.2014.paralympic.org.ua