univ.ukraine@gmail.com
Група: Новини інклюзії

Проект "Нескорена краса" та Університет "Україна"

3 грудня в Міжнародний день людей з інвалідністю відбулося відкриття фотовиставки двох соціально-просвітницьких проектів "Нескорена краса" та "Можливо все ти тільки вір". Університет "Україна" не міг не підтримати цю подію, бо більшість учасників проекту - є випускники Університету.

Центр інклюзивних технологій навчання Університету "Україна", намагаючись привернути увагу суспільства до прав людей з інвалідністю, в приміщенні Університету організував відкриту виставку фотопроектів, з метою популяризації позитивного образу людей з інвалідністю.

Благодійний фотопроект "Можливо все! Ти тільки вір!" охопив 10 учасників з інвалідністю. Це успішні спортсмени, громадські діячі, художники, ІТ-технологи тощо, які ведуть повноцінний та активний спосіб життя та є неабияким прикладом величезної сили волі та любові до життя. Було проведено 20 фотозйомок, які розкривали учасників проекту з різних сторін, інколи, навіть, найнеочікуваніших для самих героїв та організаторів проекту, в процес зйомок було задіяно 18 фотографів. Тож на презентації проекту вібулася фотовиставка робіт, знайомство з учасниками та людьми, які працювали над проектом, творчі виступи та багато чого цікавого. Кожен з учасників міг заглянути за лаштунки фотозйомок!

Світлина від Юлії Ресенчук.