office@uu.edu.ua
Група: Особисті здобутки

Призи – переможцям!

IV конкурс студентських творчих робіт із соціальних комунікацій, присвячений 20-річчю з Дня заснування Університету «Україна» зібрав твори різних авторів це есе, нариси, поезія, переклади, історичні розвідки про українські міста, щемливі трепетні відгуки про свою альма-матір та викладачів, що несуть студентам світ науки. Але, про що б не писали молоді дарування у своїх творчих роботах, їх обєднує одне: велика любов до університету! І ось, нарешті, підбито підсумки конкурсу.

Надзвичайно талановита студентка 3 курсу Інституту філософії та соціальних комунікацій Єлизавета Радванська, — безперечно, гордість і майбутнє не тільки Університету» Україна», а й України в цілому! Своїми перекладами світової поезії — Сергія Єсеніна, Марини Цвєтаєвої, Булата Окуджави, Анни Ахматової, Євгена Євтушенка та інших авторів студентка, без сумніву, посіла перше, королівське, місце у номінації «Поезія, переклади». Друге місце у цій номінації зайняла студентка 3 курсу Інституту філології та соціальних комунікацій Мирослава Вовкотруб за підбірку поезій. Талановита дівчинка доки що робить перші поетичні спроби, проте надзвичайно образні та емоційні!

У номінації «Проза» перше місце за оповідання «Війна» також присуджено Єлизаветі Радванській. Друге місце у номінації «Проза» та іменний приз від Президента Університету «Україна» за глибоку, теплу сповідь у любові до рідної альма-матері за новелу- усвідомлення «Університет Україна в моїй долі» по праву належить обдарованій студентці Дніпровської філії Анні Ціпурі, дівчині з інвалідністю та з якою трепетною душею!

У номінації «Пісня» лише один лідер, студент Вінницької філії В’ячеслав Майстренко. За пісню «Глінтвейн» він отримує першу премію та іменний приз від народної співачки України Надії Крутової-Шестак.

У номінації «Фотоермітаж» два призових місця: перше місце посіла студентка Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Анастасія Калачьова за серію фотознімків про Миколаїв. Друге місце — студент Запорізького коледжу Костянтин Гречковський за серію знімків «Козацька Хортиця».

У номінації «Відеоробота» перше місце також за Миколаєвом! Переможницями стали студентки Юлія Кускова, Євгенія Голубова, Дар’я Соколовська за класний, смішний та кумедний ролик про студентське життя в рідній альма-матері!

Неабиякий врожай студентських буктрейлерів у виборі Гран-прі. Перший гран-прі йде у Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини переможницям Юлії Кусковій, Євгенії Голубовій, Дар’ї Соколовській. Наступні два гран-прі дісталися також дуже талановитим студенткам Хмельницького інституту соціальних технологій Марії Гончар за буктрейлер «Аліса в країні чудес» та Інні Михайловській за буктрейлер «Улюблені книги».

Вітаємо переможців і зичимо всім студентам нових цікавих творчих знахідок!

Лілія Золотоноша,

журналіст університету