univ.ukraine@gmail.com
Група: Бібліотека

Презентація Альбому партизанської слави

10 травня в читальній залі бібліотеки Університету "Україна" відбулась презентація Альбому партизанської слави.

На презентації виступали організатори та почесні участники.

Із вітальними словами виступили Коротєєва Антоніна Вікторівна, радник проректора з навчально-виховної роботи та Колесникова Ніна Петрівна, директор бібліотеки Університету "Україна".

Про дослідження і краєзнавчі розвідки партизанського руху Київщини розповів Соколенко Олександр Герольдович, директор музею історії та культури «Уваровський дім», а також вручив бібліотеці "Альбом партизанської слави українського народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.".

Із розповіддю про партизанський рух у роки Другої світової війни в Україні виступив Мельничук Юрій Леонідович, начальник Центру патріотичного виховання дітей і молоді Університету «Україна».

Про значення партизанського руху в перемозі над нацизмом у Другій світовій війні розповів Наухатько Олександр Корнійович, Верховний отаман ВГО «Територіальна козацька оборона».

Петренко Максим Віталійович, ст. викладач Інституту комп’ютерних технологій, учасник АТО розповів про внесок цивільних мешканців Донецької області у сучасний партизанський рух періоду антитерористичної операції 2014 року.

Студенти коледжу «Освіта» декламували поезії, написані у періоди воєнних років та сучасності, присвячені темі Другої світової війни.

Також Кучинська Надія Леонідівна, бібліограф бібліотеки університету представила книжну виставку "Вогонь вічного спомину".

Закінчилась презентація переглядом документального фільму "Ми тремтіли за цю землю" та фотосесією на згадку.