univ.ukraine@gmail.com
Група: Бібліотека

Презентація виставки «Україно – вперед!»

Бібліотека Університету «Україна» на 29 серпня 2019 р. до Дня пам’яті захисників України що загинули у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність країни, влаштувала книжково-ілюстративну виставку-інсталяцію: «Нескорена Україно – вперед!». У розділах книжкового перегляду: «Лицарі Небесної Сотні», «Пам’ятаємо Героїв АТО», «Генії нації», «Еліта української нації», «Видатні Українці», «Є мова– є нація», «Героїка в міфології і народній творчості», «Культура– оберіг України» є нові енциклопедії, збірники, альбоми за темою. В експозиції розлого представлена наукова і навчальна, документальна й публіцистична, художня та історична літератур). Почесне місце на виставці зайняли праці Президента Університету Петра Михайловича Таланчука присвячені, демократичним рухам в Україні. Загалом до виставки-інсталяції увійшли 83 найменування друкованих видань.

2 вересня 2019 р. у бібліотеці відбудеться презентація виставки, яка змістовним наповненням відповідає першій вступній лекції «Україно – вперед!», що буде проведена в університеті для всіх студентів. Колектив бібліотеки гостинно запрошує спільноту університету відвідати виставку.