univ.ukraine@gmail.com
Група: Новини інклюзії

Портал інклюзивних інновацій «ВІД РІВНИХ ПРАВ – ДО…

11 квітня 2019 року в Миколаївському міжрегіональному інституті розвитку людини Університету «Україна» розпочав свою роботу ІІІ Освітній форум із міжнародною участю «Молодь як ресурс модернізаційної стратегії держави» за підтримки Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта.

Форум розпочався порталом інклюзивних інновацій «Від рівних прав – до рівних можливостей», учасниками якої стали представники закладів дошкільної та середньої загальної освіти, професійно-технічної та вищої освіти, інклюзивно-ресурсних центрів, керівники відділів освіти районних держадміністрацій, управлінь освіти міськрад, ОТГ, громадських організацій.

З вітальними словами до присутніх звернулися Антоніна Коротєєва, доктор філософії у галузі економіки, професор Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

Учасники порталу презентували досвід упровадження інклюзії в освітніх закладах Миколаївщини, діяльності інклюзивно-ресурсних центрів, окреслили проблеми та визначили подальші шляхи взаємодії.

Надія Руденко, завідувач сектору інклюзивного навчання департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації.

У рамках заходу відбулося нагородження переможців конкурсу творчих робіт серед учнів 9-11 класів «Успішна Україна», який проводив наш навчальний заклад.

Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини