univ.ukraine@gmail.com
Група: Наукові заходи

Пленарне засідання IV Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу»

26 квітня 2018 року в Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» розпочалася IV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу», до участі в якій зголосилися науковці освітніх закладів України, Польщі, Білорусії, Португалії, Литви та інших країн.

Пленарне засідання конференції відкрив вітальним словом директор Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна», кандидат юридичних наук С.С. Савич.

Науковців вітали представники обласної та міської рад, Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської ОДА, Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

У день початку на пленарному засіданні були представлені доповіді: провідних науковців Інституту литовської мови А. Грітененє, Й. Урбанавіченє (Литовська Республіка); фольклориста, почесного краєзнавця України О. Кондратович; професора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Н. Земзюліної; професора вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» І. Петренко, професора Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти О. Дем’янюка та ін.

Активну участь у роботі конференції взяли студенти Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна». У рамках конференції відбулися презентації нових наукових видань. Роботу конференції буде продовжено у секційних засіданнях.

Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини