Група: Наукові заходи

Підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 н.р. у галузі «Актуальні проблеми інклюзивної освіти» відбулася. Комісія визначала найкращі роботи за багатьма критеріями, працювали довго і плідно. В результаті переможці розділили 2 перших місця, 3 других та 5 третіх. Рейтинг учасників уже за посиланням http://uu.edu.ua/concursi_naukovih_robit та на сайті Міністерства освіти і науки України. Щиро вітаємо переможців із різних куточків України, зичимо подальшої плідної роботи у царині створення інклюзивного суспільства в Україні.

Величезна подяка організаторам за проведення конкурсу на вищому рівні та членам комісії Hanna Davydenko, Ira Grabovskaya-Talanchuk, Світлана Ілініч, Nastia Bazilenko, Глоба Александр, Михаил Чайка, Зарубінській І.Б., Литовченко С.В., Тичині І.М., Миськів Л.І., Шевців З.М., Михайленко Н.П.