Група: Новини міжнародної діяльності

Перемога у грантовому проекті від Британської ради "Розвиток лідерського потенціалу університетів України"

Команда Університету "Україна" перемогла у грантовому проекті від Британської ради "Розвиток лідерського потенціалу університетів України".

У результаті ретельного розгляду заявок усіх зацікавлених вітчизняних ВНЗ Британською Радою, Інститутом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України та Фундацією лідерства для вищої освіти Сполученого Королівства було відібрано 14 університетів для участі у третьому циклі Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України.

Серед переможців – команда Університету "Україна" на чолі з проректором Ганною Давиденко.

Оцінювалися якість поданої проектної заявки, потенціал команди для реалізації проекту та заплановані заходи з розповсюдження результатів діяльності в рамках Програми.

Детальніше за посиланням: http://www.britishcouncil.org.ua/…/leadersh…/call-third-year

Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут