univ.ukraine@gmail.com

Перемога команди УУ на «Театральному форумі 2018»

27-28 жовтня 2018 року в Будинку культури м. Ірпінь, Київська область, пройшов ХVІІІ Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів «Театральний форум-2018».

Народний аматорський колектив театр-студія «Данко» Центру художньої творчості Університету "Україна" взяв участь у фестивалі з новою тіньовою виставою «Мавка», по мотивах п’єси Лесі Українки «Лісова пісня».

По результатам творчих робіт представлених на фестивалі, вистава «Мавка» отримала вищу нагороду фестивалю - Гран-Прі, дипломи:

- «За кращу жіночу роль»

- «За краще музичне оформлення»

та подяки «За натхненну самовіддану працю, творчу майстерність, пропаганду театрального мистецтва» художньому керівнику, режисеру Народного аматорського театру-студії «Данко» Центру художньої творчості Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»» Лелюху Андрію та директору Центру художньої творчості Гаврилюк Наталії.

ЩИРО ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ СТУДЕНТСЬКОГО НАРОДНОГО ТЕАТРУ-СТУДІЇ «ДАНКО» ТА ЙОГО ХУДОЖНЬОГО КЕРІВНИКА І РЕЖИСЕРА АНДРІЯ ЛЕЛЮХА З ПЕРЕМОГОЮ НА ФЕСТИВАЛІ АМАТОРСЬКИХ ТЕАТРІВ «ТЕАТРАЛЬНИЙ ФОРУМ-2018».

БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я, ТВОРЧИХ УСПІХІВ, НОВИХ ТАЛАНОВИТИХ ПОСТАНОВОК ТА ВДЯЧНИХ ГЛЯДАЧІВ.

Світлина від Центр художньої творчості Університету "Україна".