Група: Новини освіти

Навчались у редакторів…

У рамках вивчення дисципліни «Газетно-журнальне виробництво» студенти, які оволодівають фахом журналіста, взяли участь у тренінгу редакторів комунальних ЗМІ Тернопільської, Львівської, Волинської, Закарпатської областей. Організатор заходу – Тернопільський прес-клуб.

Обговорювали принципи побудови дизайну газети. Детально розглядали питання використання в газеті фотоілюстрацій, етичних проблем при виборі фото, роботи з малюнками, коміксами і колажами, використання постановочного фото.

Плідною була дискусія стосовно застосування в газетному виробництві інформаційної графіки.

Тренінг проводили: Дмитро Кліманов – генеральний директор ТОВ РІА «К&К» та Євген Таратухін – головний редактор ТОВ РІА «К&К», видавничий дім «Телегазета».

Ірина Сакало,

студентки першого курсу спеціальності «Журналістика»

Тернопільського коледжу Університету «Україна»

Підрозділ: Тернопільский фаховий коледж