Група: Новини міжнародної діяльності

Засідання Молодих послів миру і всіх, хто прагне мирної співпраці між народами, в Університеті "Україна"

5 червня 2018р.

з 12:00 до 14:00

в 105 ауд. 1го корпусу Університету "Україна"

відбудеться засідання Молодих послів миру і всіх, хто прагне мирної співпраці між народами.

Організатори:
Марциновська Злота Володимирівна,
Заремба Валентин Вадимович.

Рух Послів миру почався у 2001 році і став одним з найбільших у світі, об’єднавши лідерів різного рангу, сфер діяльності, національностей і культур. Своєю миротворчою діяльністю, Посли миру сприяють врегулюванню конфліктів і встановленню культури Єдиної світової сім’ї.

Посли миру:

- приймають і захищають універсальні моральні цінності;

- створюють глобальну мережу миротворців, представляючи різні релігії, раси, культури, а також різні сфери діяльності;

- роблять вагомий внесок у справу зміцнення міжрелігійної співпраці і встановлення гармонійних міжнаціональних відносин;

- підтримують інститут міцної сім’ї;

- живуть, дотримуючись принципу «життя заради інших», як основоположного у справі побудови всезагального миру.

До 2012 року Рух “Послів миру” нараховував більш ніж 500 тис. людей.

Місія UPF (Universal Peace Federation)

У сучасному світі існує безліч кризових проблем, від бідності та зміни клімату до конфліктів та нерівності. У той же час зростання ініціатив громадянського суспільства та розширення "дистанційних" дипломатичних зусиль, що передбачають взаємозв'язок між людьми, забезпечують нову динаміку, яка може доповнювати та підтримувати роботу урядів у пошуку рішень миру.

Зобов'язання щодо сервісу, партнерства та співпраці - це відмінні риси роботи федерації. Через форуми, семінари, конференції, сервісні програми та міжконфесійні мирні ініціативи, Всесвітня федерація миру (UPF) створює глобальну мережу миротворців для сприяння
створенню світу, в якому кожен може жити свободою, гармонією, співпрацею та процвітанням. Мир - це не просто відсутність війни, він є важливою якістю, яка повинна характеризувати всі відносини.

UPF виступає за відновлення Організації Об'єднаних Націй, включаючи пропозицію про створення ООН в рамках своїх структур міжрелігійної ради. UPF реалізує свої програми через глобальну мережу Послів заради миру.

UPF заохочує всі релігії до діалогу та співпраці для миру на основі визнання того, що людська гідність випливає з універсального божественного джерела, що є основою гармонії та об'єднання.

UPF пропонує гуманітарні навчальні, освітні та спортивні програми з акцентом на особисті навички та навички миротворчості.