Група: Новини освіти Тематика: Правова освіта

Меморандум про співпрацю з Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області

Між Луцьким інститутом розвитку людини Університету «Україна» та Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області підписано Меморандум про співпрацю. Цей документ став продовженням багаторічної спільної роботи між нашим навчальним закладом та органами юстиції Волині. Начальник Головного територіального управління Тимченко Олег Володимирович та директор інституту канд. юрид. наук Савич Сергій Святославович відзначили позитивні результати цієї роботи, зокрема і в рамках проекту «Я маю право». У Луцькому інституті розвитку людини неодноразово проводилися відкриті лекції з актуальних питань реформування органів юстиції провідними фахівцями Головного територіального управління. Студенти інституту також беруть активну участь у роботі Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні. Підписаний Меморандум серед іншого передбачає можливості:

• запрошення спеціалістів Головного управління для читання лекцій на правову тематику, зустрічей за круглим столом, проведення спецкурсів;
  • залучення працівників Головного управління до навчального процесу в інституті в інших формах, включення його представників до складу екзаменаційних комісій, комісій по захисту матеріалів практики, курсових, магістерських робіт;
  • проведення навчання студентів інституту з питань застосування норм законодавства України та участь у проведенні конкурсів на правову тематику;
  • проходження студентами інституту виробничої практики, стажування за фахом на базі територіальних органів Головного управління.

Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини