univ.ukraine@gmail.com
Група: Бібліотека

Крокуємо до нових знань

У бібліотеці Університету «Україна» на початок II семестру навчального року оформлена галерея розлогих книжкових експозицій.

На книжковій виставці «Нові надходження: експрес-інформація» представлені найновіші видання, отримані бібліотекою протягом вересня-грудня 2018 року, січня 2019 року. Серед них є монографії, підручники, навчальні та методичні посібники з дисциплін згідно навчальних планів. Книги на виставці систематизовані за спеціальностями, які здобувають студенти Університету «Україна».

Наукові видання професорсько-викладацького складу університету експонуються на тематичній виставці «Наукові здобутки Університету «Україна». Документи, запропоновані для ознайомлення, переважно охоплюють період з 2017 по 2018 рік. Краще зорієнтуватися в розмаїтті навчальної літератури студентам допоможуть працівники бібліотеки.

Періодичні видання – одне із джерел задоволення інформаційних потреб університетської спільноти, що відображає оперативну інформацію про наукові досягнення в різних сферах діяльності. Для ознайомлення з новими журналами та газетами у бібліотеці постійно діє й оновлюється новими надходженнями виставка-перегляд «Наукові та фахові періодичні видання».

Запрошуємо всіх зацікавлених користувачів бібліотеки відвідати нові книжкові виставки.

Людмила Комаренко,

провідний бібліотекар