Група: Наукові заходи

26-27 квітня 2018 року в Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» відбулась IV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу», до участі в якій зголосилися науковці освітніх закладів України, Польщі, Білорусії, Португалії, Литви та інших країн.

Науковців вітали представники обласної та міської рад, Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської ОДА, Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

На пленарному засіданні були представлені доповіді: провідних науковців Інституту литовської мови – А. Грітененє, Й. Урбанавіченє (Литовська Республіка); фольклориста, почесного краєзнавця України – О. Кондратович; професора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького – Н. Земзюліної; професора Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» І. Петренко; професора Кременецької гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка – О. Дем’янчука, професора Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти – О. Дем’янюка та ін.

У процесі роботи конференції розглянуто актуальні питання розвитку науки та освіти в контексті євроінтеграційного поступу, зокрема проблеми професійного становлення майбутніх спеціалістів в інтеграційних умовах, розвитку сучасних комп’ютерних технологій, соціальних комунікацій, соціальних технологій та психолого-консультативної діяльності, а також економічні та правові питання євроінтеграції. Висвітлювалися проблеми сучасних технологій фізичної реабілітації, зміцнення й відновлення здоров’я, обговорювалися питання впровадження туристично-рекреаційної роботи в освітньому процесі й вирішенні прикладних наукових завдань.

Активну участь у роботі конференції взяли студенти Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна». У рамках конференції відбулися презентації нових наукових видань, перегляд і обговорення документального фільму, майстер-класи та інші культурно-інформаційні заходи. Всі учасники конференції отримали сертифікати.

Під час проведення конференції в приміщенні інституту експонувалися виставки:  «Скарби нашого народу» (матеріали сімейного фонду студента 4 курсу спеціальності «Туризм» Павла Баранчука), «Мій рідний край» (виставка студентських робіт) та наукові доробки професорсько-викладацького складу інституту.

За результатами конференції видано збірник матеріалів IV Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної освіти та науки в контексті євроінтеграційного поступу».

Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини