univ.ukraine@gmail.com

Студенти ІПСВ відвідали День відкритих дверей в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві.

Студенти Інституту права і суспільних відносин Університету "Україна" на чолі з заступником директора інституту Ізуїтою Петром Олександровичем з великим задоволенням відвідали дуже цікавий і корисний День відкритих дверей в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві, що відбувся 18 вересня 2018 року.

Студенти ІПСВ Університету "Україна" відвідали День відкритих дверей в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві.

На заході були представлені різні підрозділи: напрямки нотаріату, державної виконавчої служби, Управління персоналу, Управління судової, аналітично-правової роботи та міжнародного співробітництва, Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення, Управління державної реєстрації та відділів Державної реєстрації актів цивільного стану, Управління нормативно-правових актів, систематизації законодавства, правової роботи, правової освіти та ін.

Студенти мали можливість заповнити анкети і в майбутньому потрапити на практику до органів столичної юстиції, щоб здобути безцінний досвід. Хто хотів, мав навіть можливість одружитися прямо на заході. Також була можливість поспілкуватися з начальником ГТУЮ у м. Києві Станіславом Куценко і заступником міністра юстиції Смачило Іванною Василівною.

Світлина від Евгенія Самойленка.