Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
univ.ukraine@gmail.com
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00
Група: Новини освіти Тематика: Юридична освіта

Студенти ІПСВ відвідали День відкритих дверей в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві

Студенти Інституту права і суспільних відносин Університету "Україна" на чолі з заступником директора інституту Ізуїтою Петром Олександровичем з великим задоволенням відвідали дуже цікавий і корисний День відкритих дверей в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві, що відбувся 18 вересня 2018 року.

Студенти ІПСВ Університету "Україна" відвідали День відкритих дверей в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві.

На заході були представлені різні підрозділи: напрямки нотаріату, державної виконавчої служби, Управління персоналу, Управління судової, аналітично-правової роботи та міжнародного співробітництва, Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення, Управління державної реєстрації та відділів Державної реєстрації актів цивільного стану, Управління нормативно-правових актів, систематизації законодавства, правової роботи, правової освіти та ін.

Студенти мали можливість заповнити анкети і в майбутньому потрапити на практику до органів столичної юстиції, щоб здобути безцінний досвід. Хто хотів, мав навіть можливість одружитися прямо на заході. Також була можливість поспілкуватися з начальником ГТУЮ у м. Києві Станіславом Куценко і заступником міністра юстиції Смачило Іванною Василівною.

Світлина від Евгенія Самойленка.

Світлина від Евгенія Самойленка.

Світлина від Евгенія Самойленка.


Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»

до списку новин