univ.ukraine@gmail.com
Група: Наукові заходи

23 листопада 2018 року на базі Хмельницького_інституту_соціальних_технологій_Університету «Україна» відбулась ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція „Реабілітація учасників бойових дій в Україні: досвід та перспективи”.

На сьогодні в інституті навчається 143 студенти, які є учасниками АТО, ООС, учасниками бойових дій, а також їхні діти.

З 2014 року в інституті створено максимально сприятливі умови для освіти студентів-учасників АТО/ООС та УБД. Зокрема, це затвердження індивідуальних графіків та застосування елементів дистанційного навчання за допомогою комп’ютерних технологій. Також для цієї категорії студентів в закладі функціонує Центр соціальної інклюзії, який здійснює соціально-правовий супровід навчання.

З 2017 року компенсація витрат на навчання учасників АТО/ООС та їхніх дітей, які є мешканцями м. Хмельницького та області, здійснюється за рахунок бюджетної програми підтримки учасників АТО, яка прийнята Хмельницькою обласною та міською радами.

Будучи навчально-науковою установою, яка готує фахівців соціальної сфери, інститут не міг обмежитися тільки організаційною та правовою підтримкою студентів-військовослужбовців. Тому на порядку денному виникла необхідність проведення третьої, вже традиційної, конференції, яка стала важливим етапом систематичної науково-дослідної і практичної діяльності суспільства по реадаптації і реабілітації захисників нашої Батьківщини.

Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій