univ.ukraine@gmail.com
Група: Наукові заходи Тематика: Юридична освіта

14 грудня 2018 року на базі Хмельницького інституту соціальних технологій Університету „Україна”, за підтримки Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, відбувся ІІ Міжвузівський науково-практичний круглий стіл-семінар „Питання реалізації і захисту прав та свобод людини і громадянина: вітчизняні реалії та проблематика”.

Метою проведення заходу стало обговорення сучасного стану та можливостей вирішення питань реалізації і захисту прав та свобод людини і громадянина, а також проблематики цього питання з виробленням шляхів подолання їх проблемних аспектів.

У роботі конференції взяли участь більше ніж 30 правників, викладачів галузі права та студентів м. Хмельницького, окрім Хмельницького інституту соціальних технологій Університету „Україна”, це представники:

- Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області;

- Хмельницького національного університету;

- Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту;

- Хмельницького інституту Міжрегіональної академії управління персоналом;

- державного навчального закладу Вищого професійного училища №11 м. Хмельницький;

- Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС;

- Департаменту захисту економіки Національної поліції України;

- Хмельницького міського відділу управління поліції і охорони у Хмельницькій області.

За результатами обговорення учасники зробили висновки, що сучасна система реалізації та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні розвивається прогресивно, але потребує подальшого удосконалення для досягнення рівня демократичних цивілізованих країн.

Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій