Група: Культурно-масова діяльність

Формат у неформаті

Будні в інституті – це лекції, семінари, наукова робота та опанування обраної професії? Безсумнівно, так усе і є. А як щодо вихідних? А вихідні в інституті бувають різними.

Креативно та творчо підійшли представники студентського самоврядування Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» до організації традиційного знайомства з першокурсниками. Цього року привітати новоспечених студентів із закінченням першого навчального тижня, познайомитися з ними поближче та здійснити невеличкий екскурс у студентське життя активістів інституту було вирішено в форматі вечірнього спільного перегляду фільму. Тим більше, привід для цього був цілком офіційний – 8 вересня країна відзначала День українського кіно.

Тож, ось так неформатно зібравшись у неділю в актовій залі інституту, студенти переглянули сучасну кінострічку та провели спільний захід у тандемі активістів із першокурсниками. Далі буде!

Підрозділ: Новокаховський гуманітарний інститут