Група: Культурно-масова діяльність

Фестиваль «Університетське літо» відбувся у Києві

19 травня 2018 року в Маріїнському парку (м. Київ) відбувся XV Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Університетське літо», організований Університетом «Україна».

Мета – популяризація інноваційних освітніх проектів, інклюзивного навчання та патріотичної і гармонійної особистості українського студента, знайомство із сучасними спеціальностями нашого ВНЗ, що є популярні серед студентів та абітурієнтів.

Під час фестивалю відбулися майстер-класи, вікторини, станційні ігри від інститутів і коледжу «Освіта» Університету «Україна»: «Криміналістична лабораторія», «Сам собі кухар», «Писанкарство», «Шлях до професії» та ін.

Відбулися також виставка творчих робіт та гала-концерт. Серед учасників – Народна артистка України, доцент Університету «Україна» Світлана Мирвода, жіночий вокальний ансамбль «Кумоньки» (м. Дубно), солістка опери, студентка Університету «Україна» Ольга Бурлакова (м. Харків) та ін.

Університет «Україна» не лише запрошує вступити на навчання, а і допомагає приємно урізноманітнити дозвілля.

Автор: Світлана ПАТРА, журналіст Університету «Україна»