univ.ukraine@gmail.com
Група: Бібліотека

Фестиваль книжкових виставок

Бібліотечні працівники підготували велику експозицію теоретичного надбання професорсько-викладацького колективу Університету, що вилилася у Фестиваль книжкових виставок, присвячений 20-річчю від дня заснування Університету «Україна», з цією метою були використанні можливості фондів бібліотеки.

Викладачі університету надали свої найновіші авторські примірники для оформлення виставки. Методичний відділ надав найкращі зразки наукових видань, що були представлені на конкурсі навчально-методичної та наукової літератури.

Фестиваль розпочався за два тижні до свята. Студенти мали чудову нагоду більш детально ознайомитися з новими працями викладачів університету.

7 грудня 2018 року виставку було оформлено в фойє Центру культури та мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», де відбувалося урочисте святкування 20-річчя від дня заснування Університету «Україна». До святкової експозиції увійшли такі книжкові виставки: «Наукова та духовна скарбниця Університету «Україна»: праці викладачів», «Публіцистика Президента університету П.М. Таланчука», «Наукові видання», «Інклюзивне навчання», «Творча спадщина».

Виставки рясніли монографіями, підручниками, посібниками, збірниками наукових праць, матеріалами наукових конференцій, творчими роботами студентів — есе, романами, поезією. Всього було представлено понад 250 робіт. Фестиваль книжкових виставок відвідали численні гості, студенти, викладачі. Бібліотечні працівники проводили коментовані огляди, надавали відповіді на запитання відвідувачів. Протягом роботи Фестивалю здійснювалися фотосесії з авторами.

Бібліотека дякує колективу університету за дієву допомогу в організації книжкового Фестивалю.

Н. Колесникова,

директор бібліотеки