univ.ukraine@gmail.com
Група: Новини інклюзії

Дякуємо Ніку Вуйчичу та його команді за чудову зустріч

Незважаючи на осінню прохолоду, 29 жовтня на Площі Знань в Університеті "Україна" відбулась тепла зустріч з зіркою світового масштабу, чудовим мотиватором та просто сильною духом людиною - Ніком Вуйчичем.

Очікування величезного натовпу студентів виправдались щирою промовою, прекрасним мотиваційним спічем, та навіть сам факт зірки світового рівня на сцені Університету вже надихав, тож зустріч була просто чудовою!
Багато з присутніх після зустрічі ділились своїми емоціями та враженнями, а вогники в очах видавали справжній вибух позитиву.

Дякуємо Ніку та його команді, організаторам: проекту "YOU CAN" та Юлії Ресенчук, всім, завдяки кому ця зустріч стала можливою! Особлива подяка всім, хто прийшов на зустріч, бо вона була саме для Вас, саме заради Вас!

Нас Нік теж надихнув, ми відчули важливість цієї події, і намагатимемось, щоб подібні заходи в Університеті були частіше, бо Університет "Україна" - це кращий сучасний Університет, і ми це доводимо ;)