Група: Соціальні акції

Сьогодні студенти Інституту права та суспільних відносин Університету "Україна" на чолі із заступником директора інституту Ізуїтою Петром Олександровичем із великим задоволенням відвідали дуже цікавий і корисний День відкритих дверей у Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві. Студенти мали можливість заповнити анкети і в майбутньому потрапити на практику до органів столичної юстиції, щоб здобути безцінний досвід. Хто хотів, мав навіть можливість одружитися просто на заході. Також була можливість поспілкуватися з начальником ГТУЮ у м. Києві Stanislav Kutsenko і заступником міністра юстиції Смачило Іванною Василівною. Юстиція дійсно з кожним днем стає ближчою до людей!