pkuu@vmurol.com.ua
Група: Соціальні акції

День Європи

19 травня 2018 року до Дня Європи уже в третє поспіль в Миколаєві відбувся молодіжний фестиваль презентацій країн Євросоюзу. Цього року організатори та країни учасниці відмовились від проведення конкурсу, аргументуючи це тим, що головне - отримати яскраві враження, показати колорит та красу країни. Тим паче, тематикою цього року були «Міфи та легенди старого світу».

Усі навчальні заклади мали змогу розкрити таємниці своїх країн-учасниць, познайомити глядачів з казковими та міфічними персонажами.

Студенти та викладачі Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет «Україна» гідно представляли Австрію. За основу було взято казку про червону шапочку та віденську легенду про Василіска. На фотозоні студентський парламент зобразив картину перемоги помічника пекаря над чудовиськом-василіском. А

На соборній площі зібралися: ірландські леприкони з яскравою веселкою, мужні герої та граф Дракула зі своєю свитою. Усе дійство нагадувала магічний карнавал. Кожен охочий мав змогу сфотографуватися з персонажами на фотозонах країн. А на завершення концерт на великій сцені, де від нашого інституту виступ рок-гурт «RockonBoyz», який зарядив драйвом та наголосив, що варто боротися за своє кохання!

Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини