Група: Новини міжнародної діяльності

Директор Вінницького інституту перемогла у гранті та відвідає у лютому Сполучені Штати Америки

Щиро вітаємо директора Вінницького соціально-економічного інституту Ганну Давиденко з успішним завершенням однієї з найпрестижніших програм в Україні "The Role of Public Policy in Private Sector Development", проведеної Stanford Center on Democracy, Development, and the Rule of Law (CDDRL), School of Public Management UCU, CIPE Ukraine.

Бажаємо реалізації отриманих знань в Україні та нових досягнень!

2 лютого 2018 року

Я пишаюся, що була номінована нашою всеукраїнською громадською організацією «Українська жіноча демократична мережа» (УЖДМ) із Міжнародним республіканським інститутом (#IRI) та обрана Державним департаментом Сполучених Штатів Америки для участі у Програмі міжнародних відвідувачів «Посилення впливу жінок у політиці».

Делегація з України складається з п'ятьох депутаток із різних міст України.

Вінницю представляю я одна.

Киів – депутатка Верховної Ради України Світлана Войцехівська.

Хмельницький – депутатка Хмельницької обласної ради Інна Ящук.

Мелітополь – депутатка Мелітопольськоі міської ради, моя колега по УЖДМ Ірина Славова.

Кропивницький – Люба Лук'янцева.

Програма «Посилення впливу жінок у політиці» – унікальна програма обмінів міжнародних відвідувачів.

Як делегатки плануємо брати активну участь в обміні досвідом і знайомитися з досягненнями та реаліями життя американських колег. А оскільки у програмі візиту заплановано перебування не лише у столиці США, а й в інших 5-ти штатах – це дозволить ближче познайомитися із громадським і політичним життям американських жінок-політиків.

Поїздка триватиме 3 тижні з 3 по 24 лютого.

Програма розпочнеться вже завтра зі столиці США – міста Вашингтон. Після цього відбудуться візити до таких штатів, як Меріленд, Кентукі, Флорида, Колорадо, Міннесота.

Основною метою програми є дослідження ролі жінок в політиці та в роботі уряду у Сполучених Штатах Америки на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Програма передбачає зустрічі з жінками-політиками США, представницями уряду США, депутатками різних рівнів, у т.ч. Конгресу та Сенату. Метою таких зустрічей є обговорення стратегій підвищення впливу жінок на політику, просування жінок до органів влади та надання підтримки, а також перейняття досвіду успішних моделей підтримки жінок для підвищення їхньої участі в політиці та створення міжфраційних об’єднань жінок-політиків.

Програма є безкоштовною для обраних учасниць. Всі видатки покриваються Державним Департаментом США.

Окремо хочу подякувати всій команді Української жіночої демократичної мережі – Любові Майбороді, Ользі Алтуниній, Oксані Криволинській!

Разом зможемо все!

Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут