univ.ukraine@gmail.com
Група: Соціальні акції

Участь у засіданні круглого столу на тему ”Права людини та ефективні механізми їх захисту”

12 грудня 2018 року студенти спеціальності “Право” Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна» взяли активну участь у засіданні круглого столу на тему ”Права людини та ефективні механізми їх захисту”, організованого Регіональним центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

Учасниками семінару були представники системи безоплатної правової допомоги, патрульної поліції, Головного управління Національної поліції у Полтавській області, Територіального управління державної судової адміністрації у Полтавській області, Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, філії Державної установи “Центр пробації”, Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області, адвокати та студенти вишів.

Активну участь в обговоренні взяла старший викладач кафедри правознавства Яковенко Віра Сергіївна.

Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права